Domů » Bleskovky » Vyhlášení soutěže: Realme 8 Pro vyhrává…

Vyhlášení soutěže: Realme 8 Pro vyhrává…

Minulý týden jsme se dočkali české premiéry smartphonu Realme 8 Pro (recenze), který láká na hlavní 108Mpx fotoaparát a rychlé 50W nabíjení, díky kterému 4500mAh akumulátor z nuly na sto dobijete za 47 minut. Ve výbavě najdeme 6,4palcový Super AMOLED panel s Full HD+ rozlišením, osmijádrový čipset Snapdragon 720G, kterému dělá společnost slušných 6 GB RAM a 128GB interní paměť.

Realme 8 Pro soutez

Při této příležitosti jsme pro vás s českým zastoupením značky připravili soutěž o Realme 8 Pro v černé barvě. Abyste výhru získali, bylo nutné správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a také samozřejmě mít trochu štěstí. Celkem dorazilo 1718 správných odpovědí, přičemž generátor jako výherní označil tu, která dorazila 13. dubna 2021 v 10:47:17.

A kdo se stal tím šťastlivcem, kterému bude dělat radost nový smartphone Realme 8 Pro v hodnotě 7 990 Kč? Petr Přikryl (petr.prikryl82@*****.cz), kterému tímto gratulujeme!

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).