Domů » Bleskovky » Vyhlášení soutěže: Nokii Lumia 800 od nás získává…

Vyhlášení soutěže: Nokii Lumia 800 od nás získává…

Od pondělí 14. května jste si na SmartManii při příležitosti spuštění oficiálního katalogu českých Windows Phone aplikací mohli zahrát o černou Nokii Lumia 800. Soutěž to tentokrát nebyla vůbec jednoduchá a pokud jste telefon chtěli získat, museli jste objevit tři QR kódy, díky kterým jste získali správné indície. Ty už jen stačilo odeslat v soutěžním formuláři a následně doufat, že se štěstí usměje právě na vás. QR kódy byly ukryté v komentářích u aplikace Mapy.cz a her Galaxy Jet + Melicus a po jejich přečtení jste získali hesla Mango, Tango a Apollo.

Vyhlášení výherce v soutěži o černou Nokii Lumia 800

I když byl soutěžní úkol zapeklitý, zaznamenali jsme přes 3 000 odpovědí, ze kterých bylo správných 2 753. Je tedy vidět, že jste si s hledáním QR kódů dali práci. Výherce ale může být jen jeden. Nokii Lumia 800 od nás získává Lukáš Křepelka (krepelka.lukas@…) z Kutné Hory, kterému tímto gratuluji a věřím, že mu výhra udělá radost. Lukášova odpověď přišla jako 245. v pořadí a právě tohle číslo nám služba Random.org ze správných odpovědí vygenerovala jako vítězné.

Pokud jste nevyhráli zrovna vy, nemusíte zoufat. Už příští týden si na SmartManii zahrajeme o další zařízení (nápovědu najdete v přiloženém videu), a rozhodně tím nekončíme, tak nás nezapomeňte sledovat a třeba se příště štěstí usměje právě na vás.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

15 komentářů

 1. Díky za soutěž :)

 2. Gratuluji Lukášovi a doufám, že mu výhrra udělala pořádnou radost :)

 3. Lukáš Křepelka

  Děkuji, výhra mi jako spokojenému uživateli WIndows Phone (Omnia 7) udělala velkou radost :)

  • Super,gratuluji Lukasi,telefon padl do spravnych rukou.

  • Lukáš Křepelka

   Snad můj kus nebude trpět žádnými vadami, o kterých si občas přečtu na fóru, každopádně už se moc těším, až ho pořádně otestuji :)

  • Lukáši, telefon je úplně nový, takže se není čeho bát :) balíček už je připravený a brzy poputuje do Kutné Hory.

 4. Miroslav Havlíček

  Gratuluji a tiše závidím. :-)

 5. Tak jestli nevyhraju příště, tak se už fakt naštvu.

 6. 3000 odpovedi je slusne cislo :) gratulujem vyhercovi :) snad nabuduce :)

  • Na to jaká byla otázka určitě ano. Pamatuji se, že když byla soutěž o HTC HD2, kde se jen něco tipovalo a nebylo potřeba nic hledat, tak těch odpovědí přišlo okolo 12 000… ale tady jsme čtenáře chtěli trochu potrápit, aby pro získání musel něco udělat :)

  • Tak to uz hodne slusne cislo, hlavne ore potencialnych reklamnych klientov :) dobra praca celeho SM teamu :)

 7. Sice jsem měl vyhrát já, ale co už :-) Výherci gratuluji!

 8. Gratuluji, an hlas závidím :)

  Jiří Hrma: Potom co jsem je pracně našel, mě napadlo, že jsem mohl zkusit vygooglit Site:smartmania.cz/windows-phone-katalog „soutěžní QR kód“ :) Mohlo to ušetřit čtvrt hodiny času, ale zase bych neobjevil několik praktických aplikací :)

  • Přesně tak, Pavle, i to byla jedna z možností, jak kódy objevit. A poměrně snadno je šlo získat také tak, že si člověk dal seřadit aplikace podle nej. hodnocení a na prvních 2 stránkách byly schované všechny ty s QR kódem :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).