Domů » Bleskovky » Vyhlášení soutěže: Nokii Lumia 800 od nás získává…

Vyhlášení soutěže: Nokii Lumia 800 od nás získává…

Od pondělí 14. května jste si na SmartManii při příležitosti spuštění oficiálního katalogu českých Windows Phone aplikací mohli zahrát o černou Nokii Lumia 800. Soutěž to tentokrát nebyla vůbec jednoduchá a pokud jste telefon chtěli získat, museli jste objevit tři QR kódy, díky kterým jste získali správné indície. Ty už jen stačilo odeslat v soutěžním formuláři a následně doufat, že se štěstí usměje právě na vás. QR kódy byly ukryté v komentářích u aplikace Mapy.cz a her Galaxy Jet + Melicus a po jejich přečtení jste získali hesla Mango, Tango a Apollo.

I když byl soutěžní úkol zapeklitý, zaznamenali jsme přes 3 000 odpovědí, ze kterých bylo správných 2 753. Je tedy vidět, že jste si s hledáním QR kódů dali práci. Výherce ale může být jen jeden. Nokii Lumia 800 od nás získává Lukáš Křepelka (krepelka.lukas@…) z Kutné Hory, kterému tímto gratuluji a věřím, že mu výhra udělá radost. Lukášova odpověď přišla jako 245. v pořadí a právě tohle číslo nám služba Random.org ze správných odpovědí vygenerovala jako vítězné.

Pokud jste nevyhráli zrovna vy, nemusíte zoufat. Už příští týden si na SmartManii zahrajeme o další zařízení (nápovědu najdete v přiloženém videu), a rozhodně tím nekončíme, tak nás nezapomeňte sledovat a třeba se příště štěstí usměje právě na vás.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
15 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments