Domů » Bleskovky » Vyhlášení soutěže: Kdo vyhrál fotomobil Samsung Galaxy S4 Zoom?

Vyhlášení soutěže: Kdo vyhrál fotomobil Samsung Galaxy S4 Zoom?

Naše soutěž o fotomobil Galaxy S4 Zoom (recenze), kterou jsme pro vás společně s českým zastoupením společnosti Samsung připravili, před několika hodinami skončila. Soutěžit jste mohli od 4. října do dnešní 20. hodiny. Stačilo pouze správně odpovědět na tři otázky a pak už jen doufat, že se štěstí usměje právě na vás.

Do soutěže celkem dorazilo 5 792 odpovědí. Z těch jsme vybrali pouze ty správné a následně prostřednictvím služby Random.org nechali vygenerovat jedno číslo, které určilo výherce. Generátor vybral číslo 791, na kterém byly správně odpovědi od Michala Holického (formulář odeslal 4. října v 16:55).

  • Michal Holický – Samsung Galaxy S4 Zoom, 8 GB + 3 velké placky SmartMania.cz

Michalovi gratulujeme a v následujících hodinách jej budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, tak ať se vám dobře fotí :-)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Patrik (neregistrovaný)

    Já snad nikdy nevyhraju. :(

  2. Gratulka :) a som zvedavý či sa mobil neobjaví čoskoro na bazoši :)

  3. tomas (neregistrovaný)

    To ja tez ne

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).