Domů » Články » S vychytanou taxi aplikací si přivoláte vůz na dva dotyky

S vychytanou taxi aplikací si přivoláte vůz na dva dotyky

V silném konkurenčním prostředí světa taxislužeb v Praze patří mezi nejpoužívanější řešení mobilní aplikace AAA Taxi. Bez volání na dispečink vybere nejbližší vůz dle požadavků zákazníka. Celý proces objednávky je velmi jednoduchý, což je hlavní účel i konkurenční výhoda této aplikace. Zákazník se nemusí složitě registrovat ani zadávat údaje o platební kartě nebo osobní informace.

Mobilní aplikace pražské taxislužby AAA Taxi pro Android a iOS
Mobilní aplikace pražské taxislužby AAA Taxi pro Android a iOS

Garantovaná výhodná sazba

Základními prvky této mobilní aplikace jsou automatická lokalizace a nepřehlédnutelný buton pro rychlou objednávku vozu. Interaktivní mapa pak zobrazuje a umožňuje upřesnit polohu pro přistavení vozu. Sazba za přepravu je jednotná pro všechny vozy AAA v kteroukoliv denní i noční hodinu (19,90 Kč/km, nástup 25 Kč, provozní čekání za 1 min. 4 Kč). Nemusíte se zdržovat hledáním nejlevnějšího a zároveň nejbližšího taxíku, zrovna když ho nejvíc potřebujete.

Mobilní aplikace – objednávka jízdy z letiště s vizuální navigací k místu přistavení vozu
Mobilní aplikace – objednávka jízdy z letiště s vizuální navigací k místu přistavení vozu

Ani ve špičce zákazníka nečeká nepříjemné překvapení v podobě navýšení nabízené sazby: u aplikace AAA Taxi se totiž nesetkáte s účtováním poplatků za minutu jízdy nebo tzv. dynamickou cenou, tedy situací, kdy se cena jízdy násobí koeficientem a tím dále navyšuje.

Vyberte si a sledujte svůj taxík

Po rychlé instalaci aplikace lze rovnou objednat taxi na dva dotyky. Výchozí místo určené GPS modulem jde v mapě manuálně změnit, případně je možno vybrat a zadat cílovou adresu z nabídnutého seznamu.

Mobilní aplikace – potvrzení objednávky a virtuální taxametr
Mobilní aplikace – potvrzení objednávky a virtuální taxametr

Po potvrzení objednávky aplikace začne odpočítávat čas příjezdu vozu. Zobrazí typ vozu, registrační značku, číslo vozu a telefonní spojení na řidiče. Příjezd taxíku sleduje zákazník přímo v aplikaci. Cestující má také možnost informovat řidiče o případném zpoždění zprávou přímo z aplikace bez nutnosti odeslání SMS zprávy. Zákazníkovo telefonní číslo tak zůstává chráněno.

Uživatelé si mohou objednat vůz podle jeho typu, velikosti a vybavení vozu, jazykové výbavy řidiče a dalších kritérií. Požadavek na platbu kartou je zadáván přímo do aplikace. Taxi můžete objednat okamžitě, nebo na pozdější dobu ve formě předobjednávky na konkrétní čas.

Výhodné cestování po Praze i z letiště

S aplikací si můžete objednat vůz i při cestování z Letiště Václava Havla Praha. V takovém případě jsou vozy AAA přistavovány k Terminálu 1 na Parkoviště P1 EXPRESS a k Terminálu 2 na Parkoviště P2 EXPRESS před odletovou halu. Při cestování z letiště v aplikaci využijete vizuální navigaci, která usnadňuje orientaci při příchodu k přistavenému vozu.

Flotila AAA Taxi – ve všech vozech k dispozici Wi-Fi zdarma
Flotila AAA Taxi – ve všech vozech k dispozici Wi-Fi zdarma

Garance proti předražení  

Zákazník má díky výpočtu orientační ceny jízdy a virtuálnímu taxametru v aplikaci přehled
o ujeté trase a může si ověřit správnost výsledné účtované ceny. Cenu jízdy je možné uhradit
v hotovosti nebo prostřednictvím platebního terminálu ve vozech AAA.

Operátor AAA Taxi garantuje ochranu proti předražení. Oprávněné reklamace předražení jízdy objednané přes mobilní aplikaci řeší společnost AAA Taxi vrácením ceny celého jízdného zpět zákazníkovi.

Aktuálně po Praze, do budoucna i v dalších regionech

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout přes App Store a Google Play, k dispozici je rovněž zabezpečená webová verze. Taxislužba AAA slibuje vydat v nejbližší době novou generaci aplikace, která nabídne rozšířené platební možnosti a ještě rychlejší objednávání vozů. Aplikaci lze aktuálně využít pro cestování po Praze, postupně se bude rozšiřovat do dalších regionů ČR.

‎AAATAXI
Cena: zdarma

Novinky a další informace najdete na www.aaataxi.cz.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.