VLC Player se vrací do App Store: Zatím pouze pro předchozí vlastníky aplikace

V roce 2011 se z jablečného obchodu aplikací vytratil oblíbený multimediální přehrávač VLC Player, za jeho odstraněním stály licenční nesrovnalosti. Přehrávač se sice v červenci roku 2013 do App Store vrátil, jeho pobyt se však omezil pouze na letní prázdniny. Podle uživatelů sítě Reddit již klepe nová verze VLC Playeru na dveře App Store.

  

Nainstalovat si ji mohou uživatelé, kteří již měli ve svém zařízení některou z předchozích verzí, stačí zavítat do kategorie zakoupených aplikací a nainstalovat ji odsud. Jedná se o verzi 2.4.1, která má být optimalizována pro běh na iPhone 6 a 6 Plus. Jakmile bude nová verze vypuštěna do App Store, má být možné stáhnout ji pomocí následujícího odkazu. Pro úplnost přikládáme i odkazy pro ostatní platformy. 

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *