Domů » Bleskovky » Virtuální ovoce poletující okolo hlavy: Vyšel Fruit Ninja pro HTC Vive

Virtuální ovoce poletující okolo hlavy: Vyšel Fruit Ninja pro HTC Vive

Legendární mobilní hra Fruit Ninja z roku 2010 dostává svoji podobu pro virtuální realitu. Vývojářský tým Halfbrick Studios právě vypustili trojrozměrnou likvidaci ovoce do obchodu aplikací pro HTC Víve, přičemž následovat má i Oculus Rift.

Fruit-Ninja-VR

Princip hry zůstává stejný, jako v případě placaté verze – ničit hlava nehlava vše, co připomíná ovoce, a pokud možno vyhnout se čas od času přilétnuvší bombě. Tu není nutné pouze ignorovat, můžete ji opatrně chytit do rukou (které ve hře představuje dvojice samurajských mečů) a odhodit stranou. Ovoce nemusíte pouze přesekávat na poloviny, ale můžete jej i nabodnout na „rožeň“.

Fruit Ninja VR - Available Now!

Cena hry Fruit Ninja VR je stanovena na 15 dolarů (370 korun bez DPH), do konce října ji však bude možné zakoupit se slevou za 12 dolarů (asi 300 korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).