TOPlist

VIP slevy drtí cenu Galaxy Watch 6. Jsou teď výhodnější o víc než 3 tisíce

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 6

U Mobil Pohotovosti teď probíhá největší akce letošního jara – VIP slevy pro všechny, a právě díky nim máte ideální příležitost pořídit stovky produktů za absolutně nejnižší ceny na trhu. Pořádným slevám neunikla ani nejoblíbenější řada chytrých hodinek – Samsung Galaxy Watch6. Pouze tento týden na nich ušetříte až 3 150 Kč.

Špičková výbava za bezva cenu

Chytré hodinky od Samsungu jsou bezesporu jedny z nejlepších androidových hodinek, jaké lze na trhu vůbec pořídit. Ocelové tělo, safírové sklíčko, nejvyšší možná odolnost, pokročilé senzory pro měření nejrůznějších zdravotních funkcí, pořádná výdrž na baterii a nespočet dalších profi parametrů, které Galaxy Watch6 nabízí.

To vše v kombinaci s parádní cenou činí z Galaxy Watch6 lákavý kousek, který se aktuálně skutečně vyplatí.

Ceny Galaxy Watch s kódem watch6 a bonusem:

Absolutně nejvýhodněji teď pořídíte nové Galaxy Watch6 v případě prodeje nějakého staršího zařízení. Nejen, že za něj u Mobil Pohotovosti dostanete nejvyšší možnou výkupní cenu, ale navíc i výkupní bonus, který výslednou cenu nových hodinek ještě významně sníží. Ale pozor, akce končí už v neděli.

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 6

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku