Domů » Bleskovky » Větší z letošních vlajkových Samsungů ponese jméno Galaxy S8+, bude mít 6,2″ displej

Větší z letošních vlajkových Samsungů ponese jméno Galaxy S8+, bude mít 6,2″ displej

Společnost Samsung představí na konci března dva vlajkové smartphony, na rozdíl od loňského roku však ani jeden z nich nebude mít plochý displej. Místo toho přijdou dva telefony s oboustranně zakřiveným displejem – menší ponese jméno Samsung Galaxy S8, větší se bude jmenovat…

Z názvu tak zcela vypadne slovíčko Edge, neboť zakřivený displej bude od letošní generace pro řadu Galaxy S samozřejmostí. Pokud se potvrdí předchozí spekulace, bude mít Galaxy S8 displej o úhlopříčce 5,8 palců, zatímco Galaxy S8+ dostane 6,2palcový zobrazovač. Díky oboustrannému zakřivení a tenkým rámečkům však nemají nijak výrazně narůst rozměry.

Známe rozměry Galaxy S8 (Plus): čekají nás velké displeje v malých tělech

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. No konecne poradny tabletofon

  2. To chci vidět co si koupi za model ostatní co chtějí menší displej, plochý, žádné nesmyslné edge… nejspíše zůstanou u S7 nebo koupi něco jiné od konkurence.

  3. Tak to uz jsi nedam do kapsy :d

  4. Mám Note III, max spokojenost, ale už vloni jsem chtěl jít do nového Note 7, ale… A tak zvažuji S8 protože Note, už asi nebude. Prý má být i verze S8 se stylusem, ale to pochybuji. Co mě vadí je zahnutý displej, manželka má S6 edge, takže vím o čem mluvím. Zlatý rovný displej a stylus :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).