Domů » Bleskovky » Vesmírná loď v Cupertinu: Podívejte se na nejnovější záběry vzkvétajícího sídla Apple

Vesmírná loď v Cupertinu: Podívejte se na nejnovější záběry vzkvétajícího sídla Apple

Zhruba za rok se má otevřít monstrózní kruhové sídlo společnosti Apple, které je právě budováno v Cupertinu. Naposledy jsme byli na exkurzi stavby letos v září, pojďme se na křídlech dronu podívat, jak stavební práce od té doby pokročily. 

Již se nejedná pouze o „rozrytou hlínu“, ale o masivní základy z železa a betonu, na nichž spočinou podzemní garáže a samotná stavba, které pojme 13 000 zaměstnanců společnosti. Apple musí doufat, že Ameriku nepostihne příliš krutá a dlouhá zima, která by mohla stavební práce pozastavit. Za pár měsíců se snad dočkáme nových záběrů této vesmírné lodi.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. plaují postavit celý iPhone? Teď už staví to kulatý tlačítko, tak by mohli dostavět i zbytek a třeba by přisli i na to, proč se to tlačítko po čase zasčne zasekávat v rámu :)

  • Cože se? :-) To je zase co za výmysl – když někdo s tlfonem zachází jako prase – budiž, v životě mě nic takového nepostihlo, ani nikoho z mého okolí. Kolik takových nesmyslů se asi mezi odpůrci šíří?

 2. ASD21 (neregistrovaný)

  Jsem hrdej na to ze jsem taky k tomu necim prispel. Go Apple Go!

 3. lerion (neregistrovaný)

  Baví vás mazat mi komentáře? Klidně si je mažte ;-) Já mám času na vytváření nových dost.

  • Schizofrenika Leriona/Mcezu a jeho postoj k Apple, který nikoho nezajimá, dokonale vyjadřuje toto meme: [odkaz]

  • lerion (neregistrovaný)

   Jako správná iOvce nemáš trochu nadhledu – já nekritizoval to, že se píše o sídlu Applu. Je mi celkem fuk, čí ta budova je.

   Kritizoval jsem to, že nevidím důvod, aby se tu každou chvíli psalo o tom, kolik betonu na té budově přibylo. Apple začal stavět nové sídlo? Fajn, o tom ať se napíše. Ale článek o tom, že už oplotili pozemek? Článek o tom, že už vykopali díru? Fakt mi to přijde zbytečné.

   Kdyby tu byly články o tom, jak přidává cihly Microsoft nebo kdokoli jiný, kritizovat to budu také.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).