Velká soutěž: Vyhrajte 2x Samsung GALAXY S4

Chcete vyhrát jeden ze dvou extrémně výkonných telefonů Samsung GALAXY S4 s fullHD displejem? Zapojte se do naší velké soutěže a třeba se štěstí usměje právě na vás.

Samsung GALAXY S4 je jedním z nejsledovanějších telefonů letošního roku. Mezi jeho přednosti patří pětipalcový fullHD displej, 2 GB operační paměti RAM, čtyřjádrový procesor, 13Mpx fotoaparát a operační systém Android 4.2 doplněný uživatelským prostředím TouchWiz UX. Funkční výbavu doplňuje celá řada chytrých funkcí, které uživateli usnadňují používání. Samsung GALAXY S4 je díky tomu ideálním společníkem pro práci, zábavu a životní styl, což podtrhuje jeho elegantní design.

My jsme pro vás ve spolupráci s českým zastoupením společnosti Samsung připravili soutěž o dva modely GALAXY S4. Udělejte si radost a přivítejte léto s novým chytrým telefonem. Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázky a pak už jen doufat, že se štěstí usměje právě na vás. Všem čtenářům držíme palce!

Tip: Přečtěte si naši recenzi Samsungu GALAXY S4 nebo se podívejte na videopohled

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.cz a společnost Ogilvy Public Relations, s.r.o.

2. Soutěž se koná od 20. května 2013, 12:00, do 2. června 2013, 12:00.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Do slosování o výše uvedené ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže budou ze správných odpovědí náhodně vygenerování dva výherci. Ti budou následně kontaktování na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Jména výherců budou zveřejněna formou bleskovky na serveru SmartMania.cz.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o. souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže kdykoliv vypovědět zasláním e-mailu s žádostí o odstranění z databáze.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Soutěž byla ukončena. Výherce vyhlásíme v následujících hodinách. 

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku