Domů » Bleskovky » Veletrh IFA v podání Samsungu? Prémiové tablety Galaxy Tab S3 a hodinky Gear S3

Veletrh IFA v podání Samsungu? Prémiové tablety Galaxy Tab S3 a hodinky Gear S3

Mezi 2. – 7. zářím se odehraje další ročník berlínského veletrhu IFA, kde budou technologičtí hráči vystavovat své novinky pro druhou polovinu letošního roku. Mezi nimi nebude chybět ani Samsung, a to i přesto, že má na příští týden naplánovanou tiskovou konferenci, kde odhalí tabletofon Galaxy Note 7. Korejský výrobce si ale zjevně schovává i nějaké nové produkty právě na veletrh IFA.

Samsung

Galaxy Tab S3

Ke slovu by měla přijít nová generace vlajkových tabletů řady Galaxy Tab S, které v minulých letech přicházely ve dvou úhlopříčkách displeje a nabízely extrémně tenká a lehká těla, a přitom působivou výbavu.

galaxy-tab-fcc

Letošní řada by mohl navíc přinést aktivní stylus ukrytý v těle tabletů – alespoň to naznačuje certifikace FCC, která zachytila osmipalcový tablet s Androidem a zdířkou na dotykové pero. Zadní strana tabletu bude vybavena fotoaparátem s přisvětlovací LED, bezdrátová konektivita má být zastoupena podporou sítí LTE (pásma 1,3,5,7,8,20 a 40), Bluetooth 4.2 LE a Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac. Ostatní výbava bohužel zatím zůstává ukrytá pod rouškou tajemství.

Gear S3

Jméno S3 mají nést i nové hodinky, které budou podle serveru SamMobile rovněž představeny na veletrhu IFA. Stejně jako u loňského modelu se máme dočkat kruhového displeje s otočnou lunetou a operačním systém Tizen. Jaká vylepšení si Samsung v segmetu nositelné elektroniky připravil, ale prozatím nevíme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).