Domů » Články » Vánoční dárky za bezkonkurenční ceny: stavte se ve zmodernizované prodejně na Andělu

Vánoční dárky za bezkonkurenční ceny: stavte se ve zmodernizované prodejně na Andělu

Hledáte dárky na poslední chvíli a stresují vás všudypřítomné vánoční fronty a tlačenice? V největším showroomu Mobil Pohotovosti v České republice nic jako fronty, stres ani čekání nepotkáte! Stavte se v nové prodejně v Praze 5 – Anděl a užijte si komplexní zážitek z nakupování. Nyní navíc ušetříte až 16 000 Kč!

800 600 andel produkty

Skvělé nákupy na ploše 740 m2 v centru Prahy

Nový a větší showroom najdete v centru Prahy na Andělu. Užít si můžete 740 m2 nákupní plochy, kde najdete více jak 100 přístrojů v živém vystavení a maximální skladové zásoby. Zboží, které si vyberete si tak můžete jednoduše prohlédnout, vyzkoušet a rovnou zakoupit. Pokud si zboží objednáte přes e-shop a jako způsob dodání zvolíte osobní odběr na této prodejně, zboží pro vás bude připraveno již do 30 minut od uskutečnění objednávky.

1080 1080 vanoce andel

Nakupování a servis bez čekání

Už 50 % zákazníků se může těšit na obsloužení do minuty, 90 % zákazníků obslouží Mobil Pohotovost do pěti minut. Čekání se tak obávat nemusíte.

V případě, že potřebujete opravit váš mobilní telefon, je pro vás připraveno profesionální servisní zázemí, které je zárukou, že přijmutí vašeho přístroje do opravy proběhne odborně a rychle.

Perfektní dopravní dostupnost

Ať už jedete autem nebo městskou hromadnou dopravou, do prodejny se dopravíte snadno. Pokud se chystáte využít metro, stačí vystoupit na zastávce Anděl (trasa B). Na zastávku Anděl můžete přijet i tramvají. Autem dojedete na adresu Nádražní 116 a jednoduše zaparkujete u prodejny.

Další potřebné informace najdete na webu Mobil Pohotovosti.

Nádherné dárky, co pod stromečkem zazáří

Pro co se tedy můžete do Mobil Pohotovosti vydat?

Radost můžete udělat sobě nebo svým blízkým mega akcí od Samsungu. Modely Galaxy S10 a S10+ jsou ve slevě až 16 000 Kč! Smartphony vybírejte zde.

1080 1080 mega akce S10

Zápěstí vám ozdobí Samsung Galaxy Watch, které jsou nyní s velmi lákavou cenovkou. Využít můžete i nové služby Mobil Pohotovosti, která vaše současné hodinky vykoupí.

Fitbit Versa NFC

Akční ceny jsou i u hodinek od Fitbit, které zaujmou funkcí NFC. Hodinky vám tak vedle monitorování spánku a aktivit pomohou se zaplacením účtu. Přehled zlevněných modelů je zde.

1080 1080 aligator S5520

Pokud hledáte telefon pro starší členy vaší rodiny, doporučujeme mobilní telefon Aligator S5520 Senior. Ten je k dispozici ve čtyřech barvách, má speciální SOS lokátor a zaujme i velkým displejem se skvělým čitelným prostředím. Zakoupíte ho za atraktivních 1 799 Kč.

1080 1080 alcatel 1T 7

Ratolesti potěšíte tabletem ALCATEL 1T 7 KIDS, který váží pouze 245 gramů, pomocí režimu Eye Care chrání zrak a jeho výkon zvládne hladce jakékoli úkony. Tablet je nyní v akci za 1 790 Kč (běžná cena je 1 990 Kč).

Huawei, Xiaomi nebo Cubot?

Zajímavé akce nabídne i Huawei. Vybrat můžete například Huawei P30 Lite s oslnivým displejem, elegantním designem a kvalitním fotoaparátem. Tento model zakoupíte místo 7 990 Kč za 5 990 Kč, a navíc získáte sluchátka v hodnotě 990 Kč jako dárek.

Čtyři kamery najdete u Huawei Nova 5T, díky kterým budou vaše fotografie dokonalé. Smartphone se pyšní nadupaným výkonem, super rychlým nabíjením nebo chytrým odemykáním na boku telefonu. Huawei Nova 5T bude váš za 8 490 Kč (běžná cena je 9 990 Kč) a jako dárek získáte reproduktor v hodnotě 1 089 Kč.

  • Akční cenu najdete i u Huawei Y6 (2019), který zakoupíte za 2 790 Kč (běžná cena je 3 690 Kč).

Sluchátka, chytrou váhu nebo chytrou žárovku vám Mobil Pohotovost zdarma přibalí ke smartphonům Xiaomi. Vybírat můžete z oblíbené řady Redmi 8 nebo Mi 9. Dárek najdete i u nového modelu Mi Note 10. Kompletní přehled najdete zde.

Hledáte-li odolný smartphone, je pro vás ideální značka Cubot. Telefony vydrží celodenní
zápřah díky výkonné baterii a odolné tělo ve spojení s ochranným sklem zabrání jakémukoli poničení.

Pokud si s dárky nevíte rady, můžete využít sekci Tipy na dárky, kam Mobil Pohotovost umístila ty nejzajímavější kousky podle cenových oken. Jestliže tak máte cenový rozpočet, ale chybí vám inspirace, můžete využít šikovného rádce.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.