Domů » Bleskovky » Vánoce na Google Play Store: Nakupujte populární hry ve slevě

Vánoce na Google Play Store: Nakupujte populární hry ve slevě

Štědrý den je již zítra, pokud vám však na kreditní kartě zbyly ještě nějaké peníze, můžete je utratit za vybrané hry pro váš telefon nebo tablet se systémem Android. V Google Play Store se totiž objevila spousta her ve slevě, bohužel prozatím neexistuje žádný oficiální seznam a tak je zapotřebí trochu hledat. Zpravidla jejich popis v obchodě začíná slovy „Google Play Games Holiday Sale“.

 

Z různých zdrojů jsme posbírali následující seznam, pokud narazíte na nějaký zajímavý zlevněný titul, který by ve výběru neměl chybět, dejte nám vědět v diskuzi. 

Zároveň upozorňujeme na časově omezenou nabídku slev na hry od studia Square Enix, včetně všech dílů Final Fantasy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

 1. Taylor (neregistrovaný)

  A to že jsou obdobné slevy na App Store nenapíšete? To je diskriminace :D .

 2. silver (neregistrovaný)

  no na App Store jsme dostali i několik zdarma her, které nejsou k zahození :D

  • Taylor (neregistrovaný)

   Nemohl byste mi prosím hodit link na ty zdarma hry? :) Zatím jsem si ve slevě pořídil Leo’s fortune na iPad a nelituji :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).