Domů » Bleskovky » V mobilní hře The Lord of the Rings: Rise to War prožijete návrat do Středozemě

V mobilní hře The Lord of the Rings: Rise to War prožijete návrat do Středozemě

Vydavatelský dům Warner Bros. Interactive Entertainment oznámil spolupráci s čínskou internetovou společnosti NetEase, s níž se pustí do vývoje nové mobilní hry ze světa Pána prstenů. Připravovaný strategický titul ponese jméno Lord of the Rings: Rise to War a podle tvůrců nabídne vizuálně ohromující a naprosto věrné ztvárnění světa pocházejícího z pera britského spisovatele J. R. R. Tolkiena.

lord of the rings mobile game

Příznivci se mohou těšit na proslulé lokace, kde se setkají s oblíbenými postavami z původní trilogie. „Pán prstenů patří mezi nejvlivnější literární díla na světě, takže jsme rádi, že do tohoto světa budeme moci přispět bohatými zkušenostmi s vývojem mobilních titulů, díky čemuž přivedeme Středozemi k životu a potěšíme fanoušky po celém světě,“ uvedl na adresu připravované hry William Ding, šéf NetEase.

Na podrobnější informace si však budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Těšíte se?

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments