Domů » Články » Uzpůsobeny pro novou dobu. To jsou notebooky Fujitsu Lifebook

Uzpůsobeny pro novou dobu. To jsou notebooky Fujitsu Lifebook

Práce už se neodehrává jen v kanceláři. Poslední rok nás naučil, že pracovat se dá prakticky kdekoliv. Tomu se uzpůsobila i značka Fujitsu, která stvořila zcela nové modely s označením Lifebook. A jaké jsou jejich hlavní přednosti? Především kompatibilita, nízká hmotnost i dlouhá výdrž baterie.

PR fujitsu

Užitečné parametry pro dnešní způsoby práce

Inovovaná řada Lifebook 2021 zaujme především mimořádně úzkým rámečkem, který zabírá v porovnání s jinými notebooky o hodně méně místa. Šasi z hořčíkové slitiny zaručuje dostatečnou robustnost a odolnost proti nárazům. Celková konstrukce je tedy navržena tak, aby mohla být co nejlehčí a nejtenčí bez omezení na funkcích. Navíc s baterií, která vydrží celý den.

Nezalekne se žádné videokonference

Vestavěná přední kamera s HD rozlišením přináší dostatečně ostrý obraz a její objektiv lze zakrýt pomocí mechanické krytky. Díky patentovaným technologiím společnosti Dirac pro korekci frekvence a impulzní odezvy nebo pro zvýšení hlasitosti, které byly speciálně vyvinuty pro malé reproduktory, mají nové modely LIFEBOOK dosud nejlepší zvuk, což zajišťuje dokonale srozumitelnou konverzaci.

Zabezpečení vašich dat i soukromí

Pro pohodlné přihlašování je využíváno Windows Hello. K dispozici je i biometrické ověřování Fujitsu PalmSecure, které poskytuje nejvyšší úroveň zabezpečení. Notebooky obsahují také technologii Intel Hardware Shield, která je k dispozici výhradně na platformě Intel vPro. Ta poskytuje nejkomplexnější firemní hardwarové zabezpečení, jaké je na světových trzích aktuálně dostupné, zahrnující ochranu pod úrovní operačního systému, ochranu aplikací i dat nebo pokročilou detekci hrozeb.

Nadstandardní konektivita

Do vybraných modelů Lifebook je zabudována mobilní datová 5G síť, která nabízí integrovaný přístup k nejnovějšímu typu připojení. Zároveň je ale zachován port pro lanový konektor.

Objevte japonskou kvalitu notebooků Fujitsu, nová řada Lifebooků je stvořená pro dnešní dobu a trendy pracovat odkudkoliv.

Lifebooky si prohlédněte ZDE.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.