Domů » Bleskovky » Už tento pátek se v ČR začíná prodávat Samsung Galaxy S6 a S6 edge: Nejrychlejší získají poukaz na 2 000 Kč

Už tento pátek se v ČR začíná prodávat Samsung Galaxy S6 a S6 edge: Nejrychlejší získají poukaz na 2 000 Kč

Už tento pátek 17. dubna se v České republice začne prodávat nový Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge. V souvislosti s touto událostí si Samsung pro nejrychlejší zákazníky připravil bonus – prvních 40 kupujících v každé z pěti vybraných prodejen obdrží zdarma voucher v hodnotě 2 000 Kč na jakékoliv příslušenství Samsung k mobilním telefonům či tabletům. Navíc Samsung přichystal soutěž o 30 chytrých telefonů Galaxy S6.


V redakci už pro vás testujeme nový Galaxy S6 edge se zakřiveným displejem

Soutěž o 30 kusů Galaxy S6

Značkové prodejny Samsung v obchodních centrech Palladium, Chodov a Nový Smíchov v Praze, Olympia v Brně a prodejna Alza v Praze Holešovicích se v pátek 17. dubna promění v místa, která by zájemci o nový Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge neměli minout. A to není vše – v uvedených prodejnách bude moci veřejnost vyhrát jeden z třiceti kusů Galaxy S6. Stačí jen přijít mezi prvními 120 zákazníky do vybraných prodejen, vytáhnout si výherní obálku a absolvovat tři edukativní koutky. Na jmenovaných místech bude rovněž možné vyzkoušet virtuální realitu Gear VR.

Tip ke čtení – Přehled originálního příslušenství pro Galaxy S6 & S6 edge

Výherci, kteří si vytáhnou obálku s mobilním telefonem Galaxy S6, jej obdrží ihned na místě. Ani ostatní neodejdou s prázdnou. Ostatní obálky totiž ukrývají vstupenku zdarma na film Avengers do kin CineStar. V prodejnách se soutěží o modely s pamětí 32 GB v bílém provedení. 

Jaké varianty se v ČR budou prodávat?

  • S6 32 GB – bílá perla, černý safír
  • S6 64 GB – bílá perla, černý safír, zlatá platina, modrý topaz
  • S6 128 GB – černý safír
  • S6 edge 32 GB – bílá perla, černý safír
  • S6 edge 64 GB – bílá perla, černý safír, zlatá platina
  • S6 edge 128 GB – černý safír, zelený smaragd

*varianty bílá perla a černý safír budou v prodeji od 17. dubna. Termín zahájení prodeje variant modrý topaz, zelený smaragd a zlatá platina bude upřesněn.

Doporučené maloobchodní ceny obou novinek (včetně DPH):

32 GB 64 GB 128 GB
Galaxy S6 19 799 Kč

22 599 Kč

25 399 Kč

Galaxy S6 edge

23 799 Kč

26 599 Kč

29 299 Kč

po kliknutí na cenu se dostanete na cenové srovnání portálu Heureka.cz

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Maikl (neregistrovaný)

    Musím to stihnout

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).