Sledujte nás na YouTube

Upravený Galaxy Note 4 najde ve svých útrobách slot na druhou SIM kartu

Samsung Galaxy S5 jej dostal, Galaxy Note 4 jej dostane také. O čem je řeč? O druhém slotu na SIM kartu. Čínské zdroje tuto informaci potvrdily nejen textově, ale dokonce zveřejnily snímky útrob dvousimkové varianty (SM-N9100) tabletofonu, který byl představen v září na veletrhu IFA.

  

Sloty budou umístěny vedle sebe pod zadním krytem telefonu, přičemž pro použití v sítích LTE a 3G bude možné použít pouze primární SIM, sekundární obslouží pouze sítě druhé generace. Ostatní hardwarová výbava má být totožná s originálním modelem. Dual SIM model bude patrně stejně jako Samsung Galaxy S5 Duos dostupný primárně v asijských zemích.

Podívejte se, kde můžete Note 4 pořídit za nejlepší cenu

Tip: Podívejte se na videorecenzi Samsungu Galaxy Note 4

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

 1. orgasmic (neregistrovaný)

  To je takovy problem to udelat rovnou pro vsechny modely.

  • uni (neregistrovaný)

   Nebyl, pokud by neprskali operátoři, s kterými si nyní Samsung velmi rozumí (zastoupil místo dřívější Nokie). Bohužel pro uživatele:( Nikdy jsem neměl přístroj od operátora, přesto mi kecají do toho, co si můžu pořídit…

 2. Pipa (neregistrovaný)

  Tenhle model by mě zajímal.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *