Domů » Bleskovky » Upravený Galaxy Note 4 najde ve svých útrobách slot na druhou SIM kartu

Upravený Galaxy Note 4 najde ve svých útrobách slot na druhou SIM kartu

Samsung Galaxy S5 jej dostal, Galaxy Note 4 jej dostane také. O čem je řeč? O druhém slotu na SIM kartu. Čínské zdroje tuto informaci potvrdily nejen textově, ale dokonce zveřejnily snímky útrob dvousimkové varianty (SM-N9100) tabletofonu, který byl představen v září na veletrhu IFA.

  

Sloty budou umístěny vedle sebe pod zadním krytem telefonu, přičemž pro použití v sítích LTE a 3G bude možné použít pouze primární SIM, sekundární obslouží pouze sítě druhé generace. Ostatní hardwarová výbava má být totožná s originálním modelem. Dual SIM model bude patrně stejně jako Samsung Galaxy S5 Duos dostupný primárně v asijských zemích.

Podívejte se, kde můžete Note 4 pořídit za nejlepší cenu

Tip: Podívejte se na videorecenzi Samsungu Galaxy Note 4

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. orgasmic (neregistrovaný)

    To je takovy problem to udelat rovnou pro vsechny modely.

    • Nebyl, pokud by neprskali operátoři, s kterými si nyní Samsung velmi rozumí (zastoupil místo dřívější Nokie). Bohužel pro uživatele:( Nikdy jsem neměl přístroj od operátora, přesto mi kecají do toho, co si můžu pořídit…

  2. Tenhle model by mě zajímal.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).