Domů » Bleskovky » Upoutávka na čtvrtou řadu Stranger Things je tu. Kdy se dočkáme uvedení?

Upoutávka na čtvrtou řadu Stranger Things je tu. Kdy se dočkáme uvedení?

Fanoušci retro sci-fi hororové senzace Stranger Things mohou jásat. Streamovací gigant Netflix na své online konferenci s názvem Tudum ukázal nový trailer na čtvrtou řadu populárního seriálu, která ukazuje staré známé hrdiny, jen o něco vyzrálejší.

stranger things netflix unsplash
Čtvrtá řada seriálu Stranger Things láká novým trailerem

Trailer představuje opuštěný starý dům, ve kterém není nic tak, jak se zdá, a je pravděpodobně propojen s Upside Down. Hrdinové strašidelný dům prozkoumávají a přitom ani nezapomínají citovat Sherlocka Holmese. Budova patří panu Creelovi, jehož ztvárnil herec Robert Englund.

Stranger Things 4 | Creel House | Netflix

Čtvrtá série seriálu Stranger Things měla vyjít už letos na jaře, nicméně kvůli pandemii koronaviru ji tvůrci posunuli až na jaro roku příštího (neoficiálně se spekuluje o 28. lednu 2022). Jak se vám trailer líbí? Dejte nám vědět do komentářů.

Dominik Vlasák

Diskuze k článku

  1. Jako každou řadu se obávám, že to bude překombinovaný

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).