Domů » Články » Upgrade na Samsung Galaxy S21 je teď nejvýhodnější. Vyjde už na 304 Kč měsíčně

Upgrade na Samsung Galaxy S21 je teď nejvýhodnější. Vyjde už na 304 Kč měsíčně

Vlajková řada Galaxy S21 od Samsungu je tu s námi teprve pár měsíců, už nyní ale lze všechny tři modely pořídit o tisíce korun levněji. Přechod ze starého smartphonu právě na Galaxy S21 vás teď totiž vyjde jen pár stovek měsíčně.

Právě v případě nejnovějších vlajkovek od Samsungu je výměna starého telefonu za nový vůbec nejvýhodnější. Na všechny tři modely Galaxy S21 se vztahuje sleva 2 500 Kč po zadání kódu „SAM2500“ v košíku. A pokud si smartphone koupíte u Mobil Pohotovosti a zároveň tam prodáte svůj starý telefon, získáte další slevu 3 500 Kč a navíc ještě 20% bonus k výkupní ceně, takže svůj původní smartphone prodáte o poznání výhodněji.

800 600 Samsung Galaxy S21 Ultra

Při upgradu z loňského Galaxy S20 vás nový Galaxy S21 vyjde jen na 304 Kč měsíčně (nebo na 7 130 Kč). Přesnou cenu pro svůj smartphone si můžete spočítat na mp.cz/koupis-prodas, kde si rovnou můžete celou výměnu zarezervovat na vybrané prodejně. Službu totiž pořídíte exkluzivně na prodejnách Mobil Pohotovosti.

 

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.