Domů » Bleskovky » Unikly vám prezentace LG, HTC, Samsungu nebo Microsoftu? Podívejte se na ně ze záznamu

Unikly vám prezentace LG, HTC, Samsungu nebo Microsoftu? Podívejte se na ně ze záznamu

Sledovat všechny novinky barcelonského veletrhu není záležitost na jeden den, zvláště pak chcete-li si vychutnat naše bezprostřední první dojmy, které vám z MWC přinášíme. Pokud si chcete zrekapitulovat, nebo se poprvé podívat na některou z tiskových konferencí, můžete tak učinit níže.

 

LG

Na tiskové konferenci LG jsme fyzicky nebyli, nicméně korejský výrobce vystřílel veškeré náboje týden před MWC a v Barceloně ukázal již představené kousky. Nechyběly telefony Magna, Spirit, Leon a Joy, chytré hodinky LG Urbane s Android Wear či bez Androidu, za to s LTE a pochopitelně se zde ukázal i zahnutý G Flex 2, který byl představen již na CES v Las Vegas. 

HTC

Společnost HTC včera představila svoji novou vlajkovou loď One (M9), náramek RE Grip a také se zařadila mezi výrobce náhlavních souprav pro virtuální realitu

Samsung

Včerejší večer patřil Samsungu a jeho dvěma novým telefonům – Galaxy S6 a Galaxy S6 edge. Oba jsme vám představili v našich videopohledech, kromě toho přišla i řeč na nový platební systém Samsung Pay.  

Pokud máte málo času, nabízíme vám záznam konference Samsungu v 60 vteřinách.

Microsoft

Dnes ráno měla tiskovou konferenci společnost Microsoft, představeny byly nové Lumie a také nové příslušenství v podobě bezdrátové klávesnice pro mobilní telefony. Dozvěděli jsme se také, že nová vlajková loď nepřijde dříve než s příchodem Windows 10. Záznam tiskové konference naleznete na blogu Lumia Conversations

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).