Ukáže dnes HTC jen nový telefon One nebo překvapí i nositelnou elektronikou?

Společnost HTC představila na veletrhu Mobile World Congress dva telefony střední třídy, Desire 816 a Desire 610 s tím, že hlavní událostí této značky v letošním roce bude dnešní tisková konference, na níž bude světu představena nová vlajková loď All The New One. Dočkáme se pouze představení nového telefonu One nebo přijde na řadu i Jobsovské „One more thing“?

 

Veškeré známé novinky o tom, co by měl nový model One od HTC umět, jsme shrnuli v dnešním článku. Zároveň však musíme vzpomenout na slova předsedkyně HTC Cher Wang, která na začátku letošního února poskytla rozhovor serveru Bloomberg, v němž mimo jiné prozradila, že HTC dokázalo po mnohaletém vývoji překonat potíže s napájením a LCD displeji v nositelné elektronice a je připraveno vypustit první nositelné plody své práce ještě letos před vánoci.

 

Ostatně společnost HTC je zmíněna na stránkách Googlu jako partner pro výrobu zařízení na jeho nové platformě Android Wear. Pokud tedy v HTC skutečně pracovali několik let na své první nositelné elektronice, je právě nyní nejvyšší čas, aby byla odhalena, byť by se nejednalo o finální verzi. Neboť pozornost na sebe momentálně strhává Motorola s modelem Moto 360, LG s hodinkami G Watch, Samsung s nedávno představenými modely Gear a celý svět si šušká o tom, jak by do této oblasti mohl letos přispět Apple.

 

Finanční výsledky HTC nejsou v poslední době příliš uspokojivé, nicméně minimálně nový model HTC One by mohl být příslibem lepších zítřků. Bude nová vlajková loď podpořena i nějakou ozdobou zápěstí? Sledujte náš Twitter kanál @smartmania, na který budeme přidávat aktuální informace přímo z konference HTC.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. mta (neregistrovaný)

    Kdyby mel napis Nokia, wp8.1 a pureview k tomu, vzal bych jej vsema 10..

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *