Domů » Bleskovky » TIP: Chcete dalších 100 GB na OneDrive na rok zdarma? Stačí mít účet na Dropboxu

TIP: Chcete dalších 100 GB na OneDrive na rok zdarma? Stačí mít účet na Dropboxu

Dnes ráno jsme vám přinesli tip, jak zvýšit kapacitu svého úložiště OneDrive o 100 GB na dva roky zdarma, načež se v diskuzi pod bleskovkou objevil komentář „Super!! Víc takových tipů!“. Pokud vám tedy ranní dávka gigabajtů nestačila, přinášíme vám další tip, jak své úložiště OneDrive navýšit o dalších 100 GB na rok zdarma.

Tentokráte to ale již nebude tak úplně zadarmo, je zapotřebí vlastnit alespoň základní účet na Dropboxu, případně si jej při navyšování kapacity OneDrive přímo založit. Celý postup začíná na této stránce, bohužel je nutné souhlasit s tím, že vám Microsoft bude zasílat na mail promo akce, z newsletteru je ale možné se odhlásit. Jakmile během procedury zadáte své identifikační údaje na Dropbox, dostanete navíc pro svůj OneDrive 100 GB zdarma, položka se pak ve vašem účtu bude zobrazovat jako Bonus nadšence. Doporučujeme neotálet, nabídka platí pouze pro prvních 10 miliionů uživatelů.  

Akce je poměrně kuriózní, před nedávnem uzavřel Microsoft s Dropboxem vzájemnou dohodu, na jejímž konci stála spolupráce cloudového úložiště Dropbox s kancelářským balíkem Microsoftu. Vlastní cloud je ale pro Microsoft rozhodně lepší než cizí. Připraví si Dropbox nějakou zajímavou odpověď?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sexymeda
Uživatel
Sexymeda

Díky moc ;) díky smartmanii 200gb za 2 dny :D

morize
Uživatel
morize

Taky z toho mám docela Vánoce :D Dřív jsem byl hotový z toho, že jsem na Dropbox získal na dva roky 25 GB.

Martin Alexandr
Uživatel
Martin Alexandr

To jo díky moc :-) a účet na dropboxu jsem zrušil a mam ty GB stejne :-)

M.BoBo
Uživatel
M.BoBo

Ideální, teď už se mi tam vejde celá složka se zálohou fotografií!

Během chvíle nastaveno a už užívám těch 230GB.

Díky redakci za článek:).

JaroB (neregistrovaný)
Anonym
JaroB (neregistrovaný)

no cpať niekomu na server svoje osobné fotky to je tak cool :D :D :D

A ešte sa ľudia s toho tešia :D

M.BoBo
Uživatel
M.BoBo

Tak ta složka samozřejmě není veřejná, a jak jinak použít tuto kapacitu, než pro dokumenty a fotografie?

shagy2301
Uživatel
shagy2301

JAROB je zase jeden s tých paranoikov, ktorí tú šíria poplašné správy.

Prečo by som nemal využiť možnosť zálohovania citlivých dát? Zvlášť keď sú odomňa geologicky oddelené a teda aj v prípade problémov sa k dátam dostanem

JaroB (neregistrovaný)
Anonym
JaroB (neregistrovaný)

„Prečo by som nemal využiť možnosť zálohovania citlivých dát?“

To akože myslíš vážne??? V dnešnej dobe? Na server niekde ani nevieš kde? A na nezabezpečený cloud??? To si ich rovno daj na FB, na tých cloudoch je tak isto silno zebezpečené a verejné ako na nástenke FB :D

A ešte napíšeš citlivé dáta…daj si tam pre mňa za mňa aj PIN kódy kreditiek čísla účtov …

Vieš čo je paranoja??? Všetko čo dáš na cloud už NIKDY nieje iba tvoje …je to verejné ..majú to aj podmienkach ktoré si ty samozrejme nečítal …

JaroB (neregistrovaný)
Anonym
JaroB (neregistrovaný)

M.BOBO:

filmy, seriály alebo hudbu…ale nie osobné a najmä citlivé osobné veci alebo fotky …a je to verejné pretoýe čo raz zavesíš na cloud strácaš na tie veci výhradné práva…je to aj v podmienkach ktoré si zaškrtol

aff (neregistrovaný)
Anonym
aff (neregistrovaný)

Myslím, ze servery MS jdou daleko více zabezpečený než FB.

nejakebude (neregistrovaný)
Anonym
nejakebude (neregistrovaný)

Sorry, ale pokud tam pošlu zašifrovaná data, co asi tak najdou?

JaroB (neregistrovaný)
Anonym
JaroB (neregistrovaný)

Jedine tak…ale 99,9% ľudí ani nevie ako šifrovať dáta a „hodí“ ich tam len tak, lebo to má chránené heslom :D :D :D

morize
Uživatel
morize

Bomba, díky moc! :)

Dropbox jsem používal hned počátku, když jsem se rozhodl využívat cloudu, ale samozřejmě objem dat narostl a stejně tak narostla i konkurence. Dropbox ve své nabídce podle mě dost zaspal a člověk nemusí být génius aby si spočítal, že má dnes jednu z nejhorších nabídek co se týče kapacity úložiště. Referalem sice člověk ledacos spraví, ale stejně tak je tomu u konkurence. K OneDrive jsem se z Dropboxu přemístil teprve nedávno, tohle je celkem symbolická tečka :-) Jen teda musím Dropboxu přiznat vychytanější aplikaci pro desktop. To OneDrive mi občas trošku zlobí.

Tade
Anonym
Tade

235 GB je hezkých i když to asi nevyužiju. Sice je 100 gb na rok a dalších 100 na dva, ale kdo ví co bude za rok. Ta kapacita bude spíše narůstat než naopak, takže se s tím úložištěm dá spíše počítat :) Díky redakci.

Wertigo
Anonym
Wertigo

Já nevím….1TB mi bohatě stačí :D

rubincus (neregistrovaný)
Anonym
rubincus (neregistrovaný)

tak mi to nějak nefunguje… vytvořil jsem si na Dropboxu účet a postupoval podle návodu. Při pokusu o uložení pdf souboru od MS to hází chybu „Sorry! Something went wrong. Please try again.“ Ten soubor co je potřeba mít na DP se neuloží… nevíte co s tím?

Ocean8
Uživatel
Ocean8

Dnes v 18.30 uspesny pokus,pridano 100GB.

marsal (neregistrovaný)
Anonym
marsal (neregistrovaný)

Tak můj příběh: po asi dvouletém zápasení s OneDrive jsem ztratil trpělivost ve vztahu k zoufalé spolupráci OneDrive s Office 2013 (zpožďování otevírání a zavírání dokumentů kvůli „online“ komunikaci s OneDrive). Další pokus byl OneDrive Pro (pro firmy). Tam se mi začaly protáčet panenky, protože jsem zjistil, že toto „profesionlní“ uložiště mj. neumožňuje nahrávat soubory se jménem začínajícím tečkou (linuxové hidden), mezerou, omezuje počet nahraných souborů a podobně. Kromě toho všeho mne znechutily stále opakující se problémy se zatuhováním synchronizace, hlášení „Office Upload“ a podobně. Přešel jsem tedy na DropBox a všech těchto neduhů jsem se zbavil.

rados
Anonym
rados
uni
Uživatel
uni

?

SLOVovca
Anonym
SLOVovca

Asi fanoušek Lumií :D

SLOVovca
Anonym
SLOVovca

To by mě zajímalo na co potřebuje člověk 100GB-200GB na cloudu který ovládá cizí firma….

Zaklinac
Uživatel
Zaklinac

Na čokoľvek chce. Ľahké, však?

Michal
Anonym
Michal

Jenom h1lupak da dobrovolene cizi firme vlastni fotky.