Domů » Bleskovky » Tim Cook zostudil iPhone, na Twitteru zveřejnil rozmazanou fotku ze Super Bowlu

Tim Cook zostudil iPhone, na Twitteru zveřejnil rozmazanou fotku ze Super Bowlu

Apple na svých tiskových konferencích věnovaných iPhonům vyzdvihuje snad všechny jejich vlastnosti, kvalitu fotoaparátů nevyjímaje. I když papírově tato komponenta u iPhonů povětšinou zaostává za konkurencí, souhra hardwaru a softwaru dokáže z jablečných telefonů vyloudit velmi slušné snímky; občas ale automatika selže a vytvoří oku nelahodící výsledek. To se může koneckonců stát každému, problém však nastane, pokud se jmenujete Tim Cook a nepovedený snímek nasdílíte na svůj Twitter.

cook

Ředitel Apple se stal přímým účastníkem nedělního finále amerického Super Bowlu, a po ukončení zápasu se neváhal zúčasnit sledování oslav přímo na hrací ploše. Z tohoto místa také na Twitter zaslal výše zveřejněnou fotografii s gratulací vítěznému týmu, která je trestuhodně neostrá a rozmazaná. Neuběhlo mnoho času a Twitterem se začaly šířit parodie a vtipy zesměšňující kvalitu fotoaparátu jablečných telefonů.

https://twitter.com/andykoh_/status/696574550193135616

Zatímco jiní doporučují Timovi Cookovi lekce fotografování, případně mu doporučují konkurenční telefony, jiní berou věc jako připravovanou kampaň pro iPhone 7, která bude stát na tvrzení, že novinka fotí výrazně lépe než současná generace.

https://twitter.com/GeneralFever/status/696774119463985152

Tim Cook by si příště každopádně fotografii před sdílením pořádně zkontrolovat. Na Twitteru ale snímek vydržel jen několik hodin a Tim jej před několika okamžiky raději odstranil a ke špatné kvalitně snímku se nijak nevyjádřil. Zdá se tedy, že vše bude chtít v tichosti zamést pod koberec.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments