The Room 2: Druhý díl fantastické logické hry je nově dostupný pro Android

Aktualizováno 13. února, 18:50

Pro fanoušky této hry máme dobrou zprávu, The Room 2 je od dnešního dne dostupný také pro Android. Verze pro iOS vyšla loni v prosinci. Zkušební verze není k dispozici, za plnou hru zaplatíte 66 Kč a pokud máte podobné tituly rádi, rozhodně vám tuhle investici doporučíme. Na iOS už mám téměř dohráno a The Room 2 považuji za jeden z nejlepších logických titulů vůbec. Ne nadarmo první díl získal titul hry roku 2012 pro iPad.

Odkaz na Google Play

Původní článek: The Room 2: Vyšel druhý díl populární logické hry. Stane se opět titulem roku?

Logická hra The Room slavila na Androidu a iOS obrovský úspěch. První počin vývojářů ze studia Fireproof Games předčil všechna očekávání a Apple ji v roce 2012 označil titulem „hra roku pro iPad“. Princip hry je přitom poměrně jednoduchý, v připravených úrovních musíte odemknout připravené trezory, skříňky a všemožné další skládačky. Vždy postupujete kousek po kousku, nad každým tahem je nutné přemýšlet.

  

Už první díl si po celém světě získal miliony fanoušků a jak autoři slibují, dvojka je ve všech směrech ještě lepší. Opět se tedy můžeme těšit na zapeklité levely, které váš mozek nenechají v klidu. A skvělá nebude jen hratelnost, ale také grafika a doprovodné efekty.

Hra The Room 2 je v současné dostupná pouze systém iOS (a zatím pouze pro tablety). Později by se měla objevit také verze pro iPhone a zařízení s Androidem. První díl je navíc nyní na iOS k dispozici zcela zdarma, Android verze stojí 45 Kč.

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play
The Room 2, cena 69 Kč

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Peete (neregistrovaný)

    Rád bych si ji zahrál na mé Nokii Lumii 820 :-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *