Test odolnosti: Samsung Galaxy S5 a 50minutový prací cyklus

Server TechSmart si libuje v testování odolnosti Samsungu Galaxy S5, po pádech a přejetí SUV přichází na řadu křest vodou. Ten by měl tento model vydržet bez újmy, neboť nabízí krytí IP67, což znamená odolnost proti vniknutí vody v hloubce 1 metr po dobu 30 minut. Galaxy S5 si dopřál odpočinek na dně bazénu s chlorovanou vodou rovnou dvojnásnobný, ale asi vás nepřekvapí, že telefon přežil bez ztráty kytičky. Jak si ale poradí s kompletním 50minutovým pracím cyklem?

Ačkoliv byl tento cyklus několikrát přerušen, užil si Galaxy S5 v pračce svoje. Nejen, že podstoupil vodní lázeň a poměrně silnou odstředivou sílu, jakmile vypadl z kapsy džín, užil si i poměrně divoké otloukání o stěny bubnu. Po 50 minutách byl z pračky vytažen a… Nejen, že mu neublížila divoká voda, dokonce se zdá, že displej zařízení je zcela neporušený a telefon bez potíží funguje. To už je na smartphone poměrně slušná odolnost, nemyslíte?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

 1. Jan Svoboda (neregistrovaný)

  Vždy jsem žil v domnění, že redaktoři a vůbec píšící lidé umí jazyk, ve kterém komunikují. Smartmania mě však dennodenně vyvádí z omylu.

  Přídavné jméno 50minutový se musí psát bez čárky, barbaři!

  • Jakub Karásek (neregistrovaný)

   Patrně jste myslel mezeru a nikoliv čárku ;)

   Díky za upozornění, opraveno, i když si myslím, že to šlo i bez těch barbarů.

 2. Radek (neregistrovaný)

  Nooo… Moc pěkné. Škoda, že jsem si loni koupil S4, jinak bych do toho šel. Tu voděodolnost bych krásně využil při jízdě na kole v dešti s upevněným telefonem na řídítkách.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel