Tento týden končí možnost získat až 5000 Kč bonus na supervýkonný Note9

Na začátku srpna Samsung představil svůj dosud nejlepší telefon – Galaxy Note9. Supertelefon s celodenní výdrží a ohromnou pamětí. Nyní i s lákavou možností předobjednávky.

Nově představený Galaxy Note9 je bezesporu tím nejvýkonnějším Samsungem všech dob, který svým majitelům hravě nahradí stolní počítač díky svým skvělým parametrům a bude jim tak plnohodnotným partnerem kdykoliv a kdekoliv.

S nedostatkem úložiště v telefonu se jistě setkal již každý z nás a nikomu není příjemné ve chvíli nejvyšší potřeby řešit, který soubor, aplikace nebo fotografie si z telefonu smažeme. Galaxy Note9 tento problém hravě řeší svou verzí s ohromnou vnitřní pamětí 512 GB, která se dá microSD kartou rozšířit až na u telefonu těžko představitelných 1 TB. Druhá verze Galaxy Note9 nabídne svým majitelům paměť 128 GB.

Až 5 000 Kč zpět při předobjednání i speciální edice

V České republice bude nový Galaxy Note9 dostupný ve dvou barevných variantách – černé Midnight Black (ve verzích 512 a 128 GB) a modré Ocean Blue s atraktivním žlutým S Penem (verze 128 GB). Doporučené maloobchodní ceny jsou 32 499 Kč za 512GB verzi a 25 999 za 128 GB verzi.

V rámci předobjednávek si můžete pořídit Galaxy Note9 ve verzi 128 GB od 9. srpna do 23. srpna 2018 s tím, že nový telefon jim bude doručený od 24. srpna 2018. Budoucí majitelé mohou při předobjednání využít i speciální promo akci prostřednictvím webu www.novysamsung.cz, kdy při odprodeji svého starého telefonu získají navíc bonus ve výši 2 500 Kč, v případě odprodání starého telefonu z řady Samsung Note pak až 5 000 Kč.

Samsung v České republice si navíc pro své fanoušky a nadšence připravila na úvod i překvapení v podobě exkluzivní speciální edice, která obsahuje nový Galaxy Note9 v 512GB verzi společně s chytrými hodinkami Samsung Gear S3 Frontier v luxusním balení. V rámci této speciální edice mohou zájemci pořídit nový Galaxy Note9 společně s hodinkami Gear S3 za zvýhodněnou cenu 34 990 Kč, a to ve všech značkových prodejnách Samsung, na e-shopu Samsung nebo na alza.cz. Samostatná verze s pamětí 512 GB bude v České republice dostupná v druhé polovině září.

Nový chytrý S Pen

Význačným rysem řady Note je S Pen. To, co bylo na začátku nástrojem pro psaní a kreslení, dává nyní majitelům Galaxy Note9 do rukou další možnosti a větší kontrolu.

Díky podpoře technologie Bluetooth Low Energy (BLE) přináší nový S Pen zcela nový způsob, jak Note používat. Pouhým kliknutím je nyní možné pořídit selfie a seskupit obrázky, promítat snímky, pozastavit a přehrát video atd. Vývojáři mohou dokonce ještě letos do svých aplikací integrovat nové pokročilé funkce pera S Pen postavené na technologii BLE.

Dokonalé snímky v každé situaci

Udělat fotografii, která vypadá úplně stejně jako od profesionála, je s Galaxy Note9 naprostá hračka. Telefon je vybavený špičkovými fotografickými technologiemi Samsung s novými možnostmi, které usnadňují tvorbu dokonalých fotografií a je tak dosud nejchytřejším fotoaparátem, jaký Samsung vyvinul. Díky pokročilé technologii na redukci šumu Výsledkem jsou ohromující, realistické obrazy s jasnými barvami a dynamickým prokreslením.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.