Domů » Články » Tento týden končí možnost získat až 5000 Kč bonus na supervýkonný Note9

Tento týden končí možnost získat až 5000 Kč bonus na supervýkonný Note9

Na začátku srpna Samsung představil svůj dosud nejlepší telefon – Galaxy Note9. Supertelefon s celodenní výdrží a ohromnou pamětí. Nyní i s lákavou možností předobjednávky.

Nově představený Galaxy Note9 je bezesporu tím nejvýkonnějším Samsungem všech dob, který svým majitelům hravě nahradí stolní počítač díky svým skvělým parametrům a bude jim tak plnohodnotným partnerem kdykoliv a kdekoliv.

S nedostatkem úložiště v telefonu se jistě setkal již každý z nás a nikomu není příjemné ve chvíli nejvyšší potřeby řešit, který soubor, aplikace nebo fotografie si z telefonu smažeme. Galaxy Note9 tento problém hravě řeší svou verzí s ohromnou vnitřní pamětí 512 GB, která se dá microSD kartou rozšířit až na u telefonu těžko představitelných 1 TB. Druhá verze Galaxy Note9 nabídne svým majitelům paměť 128 GB.

Až 5 000 Kč zpět při předobjednání i speciální edice

V České republice bude nový Galaxy Note9 dostupný ve dvou barevných variantách – černé Midnight Black (ve verzích 512 a 128 GB) a modré Ocean Blue s atraktivním žlutým S Penem (verze 128 GB). Doporučené maloobchodní ceny jsou 32 499 Kč za 512GB verzi a 25 999 za 128 GB verzi.

V rámci předobjednávek si můžete pořídit Galaxy Note9 ve verzi 128 GB od 9. srpna do 23. srpna 2018 s tím, že nový telefon jim bude doručený od 24. srpna 2018. Budoucí majitelé mohou při předobjednání využít i speciální promo akci prostřednictvím webu www.novysamsung.cz, kdy při odprodeji svého starého telefonu získají navíc bonus ve výši 2 500 Kč, v případě odprodání starého telefonu z řady Samsung Note pak až 5 000 Kč.

Samsung v České republice si navíc pro své fanoušky a nadšence připravila na úvod i překvapení v podobě exkluzivní speciální edice, která obsahuje nový Galaxy Note9 v 512GB verzi společně s chytrými hodinkami Samsung Gear S3 Frontier v luxusním balení. V rámci této speciální edice mohou zájemci pořídit nový Galaxy Note9 společně s hodinkami Gear S3 za zvýhodněnou cenu 34 990 Kč, a to ve všech značkových prodejnách Samsung, na e-shopu Samsung nebo na alza.cz. Samostatná verze s pamětí 512 GB bude v České republice dostupná v druhé polovině září.

Nový chytrý S Pen

Význačným rysem řady Note je S Pen. To, co bylo na začátku nástrojem pro psaní a kreslení, dává nyní majitelům Galaxy Note9 do rukou další možnosti a větší kontrolu.

Díky podpoře technologie Bluetooth Low Energy (BLE) přináší nový S Pen zcela nový způsob, jak Note používat. Pouhým kliknutím je nyní možné pořídit selfie a seskupit obrázky, promítat snímky, pozastavit a přehrát video atd. Vývojáři mohou dokonce ještě letos do svých aplikací integrovat nové pokročilé funkce pera S Pen postavené na technologii BLE.

Dokonalé snímky v každé situaci

Udělat fotografii, která vypadá úplně stejně jako od profesionála, je s Galaxy Note9 naprostá hračka. Telefon je vybavený špičkovými fotografickými technologiemi Samsung s novými možnostmi, které usnadňují tvorbu dokonalých fotografií a je tak dosud nejchytřejším fotoaparátem, jaký Samsung vyvinul. Díky pokročilé technologii na redukci šumu Výsledkem jsou ohromující, realistické obrazy s jasnými barvami a dynamickým prokreslením.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.