Domů » Bleskovky » Takto budou vypadat příští hodinky FitBit: vydrží 4 dny na jedno nabití

Takto budou vypadat příští hodinky FitBit: vydrží 4 dny na jedno nabití

Výrobce nositelné elektroniky FitBit chystá nové chytré hodinky, které doplní modely Surge a Blade. Chystaný model je vyvíjen pod kódovým označením Higgs a má disponovat obdélníkovým barevným displejem zabudovaným v hliníkovém těle.

fitbit-watch-1

Připravované hodinky mají být vybaveny měřičem tepu i GPS, chybět nemá ani podpora mobilních plateb. Hodinky poslouží nejen pro měření fitness veličin, ale stanou se prodlouženou rukou smartphonu, dokáží obsloužit některé hudební služby, např. Pandoru.

fitbit-watch-2

Chystané FitBity mají nabídnout výdrž až 4 dny na jedno nabití a cenu okolo 300 dolarů (asi 7 400 korun bez DPH). I přes původní plány uvést model Higgs na trh už v létě dojde kvůli změnám v konstrukci na premiéru patrně až někdy na podzim.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. No jestli ten displej bude takto bezrámečkový, tak to jo. Jejich zatím nejvyšší model při rozsvícení displeje na mě tedy dojem neudělal. Na reklamních fotkách vypadal úžasně, ale realita pokulhávala a to dost výrazně. V dnešní době redukcí rámečků kolem displeje je to neodpustitelné.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).