T-Mobile ukázal doposud nejpodrobnější obrázek zakřiveného Samsungu Galaxy S6

Americký T-Mobile ukázal zatím nejpodrobnější snímek zakřivené varianty Samsungu Galaxy S6, která bude společně s klasickou verzí představena už tutu neděli v Barceloně. Tisková konference začíná 1. března v 18:30 a naše redakce zde také nebude chybět, abychom vám nabídli čerstvé informace a první dojmy přímo z místa dění.

Ze zveřejněného obrázku je zřejmé, že zakřivení je téměř stejné jako u nedávno testovaného Samsungu Galaxy Note Edge (recenze), nicméně u nového modelu bychom se podle dostupných spekulací měli zakřivení dočkat na obou bočních hranách. Trochu zvláštně na snímku působí tlačítko Power, které je umístěné až pod samotným displejem. Věříme ale, že si Samsung s celkovou ergonomií dal záležet – ostatně více budeme vědět už za několik málo dnů.

Aktualizováno: Se stejným obrázkem, pouze s modrým zbarvením, před několika okamžiky přišel také americký operátor AT&T. Podle informací bychom se uvedení na trh měli dočkat ještě v průběhu letošního jara, a to nejen v USA, ale také na globálním trhu (včetně České republiky a Slovenska).

 
Jeden ze starších snímků zobrazujících zakřivenou variantu v ochranných pouzdrech (více informací)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Petas (neregistrovaný)

    No sem teda zveda vej jak to vse nakonec bude vypadat. Snad zada nebudou ze skla

  2. Johny (neregistrovaný)

    Reflections will be free a dneska bude znamenat zítra… no dobrý no, vodvaz, Samsungu :D

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *