Domů » Bleskovky » T-Mobile spustil pilotní test mobilní TV: Zdarma ji můžete sledovat do konce ledna

T-Mobile spustil pilotní test mobilní TV: Zdarma ji můžete sledovat do konce ledna

Operátor T-Mobile spustil veřejný pilotní provoz své mobilní televize, kterou jsme pro vás před nedávnem otestovali. Podle slov operátora je pilot určený pro prvních 10 000 nejrychlejších zákazníků a zdarma jej bude možné využívat do konce ledna 2015. Abyste se do něj mohli zapojit, je nutné si službu aktivovat na této stránce. Následně si stáhněte mobilní aplikaci pro Android nebo iOS a přihlaste se skrze kód, který jste obdrželi v SMS zprávě.

 

Na svém zařízení můžete aktuálně sledovat živé vysílání z deseti stanic, jakýkoli film nebo pořad si můžete jednoduše pustit až 48 hodin po jeho odvysílání. Případně je možné pořad nahrát a uložit na 7 dní (uživatel má k dispozici prostor pro 10 hodin záznamu). Data přenesená při sledování TV se samozřejmě započítávají do vašeho FUP limitu, proto je vysílání vhodnější sledovat skrze WiFi. Další informace o této službě najdete v našem článku a na webu operátora.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

12 komentářů

 1. Martin P. (neregistrovaný)

  Na celém světě v sociálně a ekonomicky rozvinutých zemích klesá zájem o televizní vysílání. Spozusta lidí už doma nemá ani televizní přijímač.

  Tohle je zase lobby televizních stanic které myslí , že přirozené vymírání televizní „zábavy“ zataví.

 2. Reakce: „Aktivovat na této stránce“=404 stránka nenalezena.

  Ad článek, řekněme, že z nějakého důvodu nemohu užít link do Google Play. Jenže (a je to opakovaně) v článku defakto není ani zmíněn název aplikace (o které se vlastně řeč) a není ani např QR. Takže většinou jdu a hledám v Google Play v telefonu. Nebo (pokud si vzpomenu) aspoň zjistit název z linku na Google Play.

  Resp. je podivné, že článek hovoří o „Mobilní TV“ (v nadpisu je s tady shodou okolností shodný terminus technicus s názvem dané aplikace, což jsem stejně zjistil až po návštěvě Google Play) a přitom ten pojem nezazní v celém článku. Ale to jen taková technická a klidně mě s ní pošlete…:)

 3. Hmm, to bylo aby to nebylo, aneb „nechceme slevu zadarmo“. Tak oni nejdřív křičí, že daná služba nebude omezena na operátora (tak jako je tomu u konkurence), ale dva měsíce zadarmo? Tak to koukej mít T-Mobile SIMku, boha jeho… (zjištěno při pokusu o aktivaci).

  Tedy, ony dva měsíce jsou dostupné jen pro T-Mobile uživatele, což v článku není uvedeno. Zbytečně jsem ztrácel čas.

 4. Aladin (neregistrovaný)

  Aktivoval jsem a paráda. V kombinaci s neomezenymi daty od VF do půlky ledna ideální na cesty. Pres TMO kartu aktivované a na mobilu s VF kartou plně funkční.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).