Domů » Bleskovky » T-Mobile spustil pilotní test mobilní TV: Zdarma ji můžete sledovat do konce ledna

T-Mobile spustil pilotní test mobilní TV: Zdarma ji můžete sledovat do konce ledna

Operátor T-Mobile spustil veřejný pilotní provoz své mobilní televize, kterou jsme pro vás před nedávnem otestovali. Podle slov operátora je pilot určený pro prvních 10 000 nejrychlejších zákazníků a zdarma jej bude možné využívat do konce ledna 2015. Abyste se do něj mohli zapojit, je nutné si službu aktivovat na této stránce. Následně si stáhněte mobilní aplikaci pro Android nebo iOS a přihlaste se skrze kód, který jste obdrželi v SMS zprávě.

 

Na svém zařízení můžete aktuálně sledovat živé vysílání z deseti stanic, jakýkoli film nebo pořad si můžete jednoduše pustit až 48 hodin po jeho odvysílání. Případně je možné pořad nahrát a uložit na 7 dní (uživatel má k dispozici prostor pro 10 hodin záznamu). Data přenesená při sledování TV se samozřejmě započítávají do vašeho FUP limitu, proto je vysílání vhodnější sledovat skrze WiFi. Další informace o této službě najdete v našem článku a na webu operátora.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments