T-Mobile spouští komerční provoz své Mobilní televize

Loni v listopadu jsme měli možnost vyzkoušet si službu pro sledování televizního obsahu na mobilních telefonech od T-Mobile. Po vyhodnocení pilotního provozu, jehož se zúčastnilo 10 tisíc zákazníků, si nyní mohou televizi v mobilním telefonu nebo tabletu vychutnat všichni zákazníci růžového operátora.

  

Služba se jmenuje Mobilní televize a T-Mobile pro její využívání připravil dva balíčky – START se 17 kanály za 119 Kč měsíčně, nebo Mobilní Televize Komplet s 32 kanály za 299 Kč měsíčně. V rámci využívání Mobilní televize lze spouštět programy až 48 hodin po odvysílání či si je uložit pro pozdější shlédnutí v následujících sedmi dnech. Za 89 korun měsíčně lze navíc využívat službu Videotéka s přístupem k databázi desítek filmů.

  

Mobilní televizi si mohou aktivovat prostřednictvím webového portálu všichni zákazníci tarifů S Námi, pod jedním uživatelským účtem lze službu využívat jak na mobilním telefonu, tak na tabletu a to prostřednictvím aplikace pro systémy Android a iOS.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *