Domů » Články » T-Mobile odhalil vánoční nabídku: k telefonu druhý za korunu i HBO zdarma

T-Mobile odhalil vánoční nabídku: k telefonu druhý za korunu i HBO zdarma

T-Mobile dnes na tiskové konferenci v Praze představil svou vánoční nabídku pro tarifní zákazníky, uživatele předplacených služeb, ale i zájemce o pevný internet a T-Mobile televizi. Nabídku mohou využít jak domácnosti, tak zákazníci z řad živnostníků a malých firem.

Vánoce dárek

K novému smartphonu druhý za korunu

Stačí uzavřít nebo prodloužit svou stávající smlouvu na dva roky a sáhnout po přístroji ze speciální vánoční nabídky. K němu si budete moci pořídit druhý telefon za jednu korunu. V listopadu si mohou zákazníci vybírat ze dvou zvýhodněných párů chytrých telefonů. K Huawei P30 Lite se základní cenou 7 998 Kč s DPH přibalí T-Mobile model Y52019 za 1 Kč (standardní cena 2 999 Kč s DPH).

Kdo si například vybere Můj tarif M (neomezené volání a SMS) a neomezený internet v mobilu HD, zaplatí za oba telefony jen 3 999 Kč s DPH (dotace 4 000 Kč). Druhým zvýhodněným párem je Huawei P30 (cena 15 998 Kč s DPH) s Huawei P Smart 20019 (standardní cena 5001 Kč). V prosinci se nabídka smartphonů bude měnit.

Stejně jako si lze snížit cenu dvojice dotací jeden až pět tisíc korun, je možné při uzavření smlouvy na dva roky využít také prodej na splátky bez navýšení.

T-Mobile TV: nový 4K televizor a HBO na dva měsíce zdarma

Pokud přemýšlíte o pořízení nejen televize od T-Mobile, ale i nového televizoru, může vše vyřešit on-line nebo ve značkových prodejnách operátora. Stačí si jen objednat televizi od T-Mobile nebo prodloužit smlouvu na 24 měsíců, a to s tarifem S nebo vyšším. A je jedno, jestli se jedná o vysílání šířené přes internet, optický kabel nebo satelit. K novým televizním kanálům pak T-Mobile přibalí 4K televizor Philips s úhlopříčkou 55 palců (model 55PUS7304) za lákavou cenu 11 501 Kč s DPH.

Televize Philips 55PUS7304
Televize Philips 55PUS7304

Nový televizor rovněž lze pořídit na splátky bez navýšení na dobu dvou let. V prodejně stačí mít s sebou jednu korunu a měsíční splátky pak přijdou na 500 Kč (23 splátek). Zákazníci mohou samozřejmě zvýhodněnou cenu zaplatit celou hned při objednání T-Mobile televize. Doporučená cena výrobce přitom činí 19 990 Kč s DPH.

Nadílka nemine ani stávající uživatele jakékoliv televizní služby od T-Mobile. Ke všem tarifům získají od 15. listopadu balíček HBO základ na dva měsíce zdarma. Ten standardně přijde na 249 Kč měsíčně a zahrnuje HBO HD, HBO 2 HD a HBO 3 HD plus bezplatný přístup do aplikace HBO GO. Každý zákazník si může sám zapnout balíček HBO základ v mobilní nebo webové aplikaci Můj T-Mobile v období od 15. listopadu do 31. prosince 2019. Dva měsíce zdarma začínají běžet od aktivace balíčku.

Navíc od 15. listopadu nadělí T-Mobile ve všech televizních tarifech prémiový obsah zdarma. Až do 10. ledna si tak diváci mohou vychutnat jedinečné dokumenty na BBC Earth, ale i ten nejlepší evropský fotbal na Premier Sport HD, DIGI Sport 1 HD a DIGI Sport 2 HD. A to není vše, do všech TV tarifů přidá T-Mobile ve stejném období alespoň jeden televizní kanál navíc.

PlayStation 4 nebo notebook od Aceru

Na dárky se mohou těšit i zájemci o pevný internet. Ke každé nové, přenesené nebo prodloužené smlouvě na dobu určitou (od tarifu S) si mohou zákazníci vybrat pod stromeček buď nový notebook, nebo herní konzoli za zvýhodněnou cenu.

Notebook Acer Aspire 1 v červeném nebo černém provedení si budete moci pořídit i na splátky – 280 korun po dobu 23 měsíců. Nejen pro dlouhé zimní večery přijde vhod konzole Playstation 4, včetně tří přiložených her. Zvýhodněnou cenu 7 951 korun si může zákazník rozdělit na splátky bez navýšení. Vánoční nabídka platí pro všechny typy pevného internetu:  Pevný internet DSL, Pevný internet do zásuvky, Pevný internet vzduchem či Optický internet.

Vánoční nadílka pro Twisťáky

Ke každému prvnímu dobití v listopadu a prosinci majitelé předplacených karet dostanou 25 % kreditu navíc. Stačí poslat alespoň 300 korun. Kdo tedy doplní svůj kredit například 2. listopadu částkou 400 korun, získá 100 korun kreditu k tomu. Stejnou transakci pak může zopakovat i v prosinci. Bonusový kredit získají zákazníci při dobíjení přes T-Mobile – tedy například v aplikaci Můj T-Mobile, platební kartou na webu t-mobile.cz, nebo z vyúčtování.

Twisťáci se dále mohou těšit na vyšší porci internetu ve vybraných datových balíčcích. Roční balíček nabízí 500 MB měsíčně na celý rok, tedy celkem 6 GB. Ten je nyní možné pořídit s 50% slevou za 499 korun. Od 24. října si jej twisťáci mohou aktivovat stále se slevou 50 %, ale s dvojnásobkem dat – 12 GB. O navýšenou porci internetu nepřijdou ani stávající uživatelé ročního balíčku – T-Mobile jim data automaticky navýší. Balíček mohou zákazníci aktivovat na webu T-Mobile, nebo jej mohou pořídit v prodejnách jako dárek v podobě voucheru.

Kdo si kupuje data raději na měsíc, získá v listopadu a prosinci balíček s 10 GB dat za cenu měsíčního 5GB balíčku, tedy za 449 Kč s DPH místo 599 Kč s DPH.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jarda
Anonym
Jarda

Tak tuhle nabídku mohli hodit do kopřiv.