T-Mobile chystá mobilní TV, pilotní provoz pro 10 000 zákazníků odstartujte tento měsíc

T-Mobile chystá novou službu digitální televize do mobilních zařízení – mobilní T-Mobile TV. Reaguje tak na nabídku operátora O2 z minulého týdne, který představil mobilní TV za 199 Kč/měsíčně (více informací). Pilotní provoz mobilní T-Mobile TV bude zdarma a bude spuštěn v průběhu tohoto měsíce. Služba bude k dispozici pro prvních 10 000 zákazníků, kteří využívají některý z aktuálních post-paid tarifů T-Mobile. Mobilní aplikace bude dostupná pro zařízení s Androidem a iOS, o verzi pro Windows Phone operátor zatím mlčí.


Ilustrační obrázek

Balíček programů, který bude v rámci této služby k dispozici, zahrnuje pro pilotní provoz deset vybraných programů. Služba bude dostupná  prostřednictvím datových přenosů v mobilní síti nebo Wi-Fi a dalších typů připojení i mimo síť  T-Mobile. Ke každému uživatelskému účtu bude možné přiřadit dvě zařízení – například tablet a mobilní telefon.

Mobilní TV od T-Mobile umožní sledovat programy přímo v mobilním zařízení jako živé vysílání nebo také jako záznam až o 48 hodin zpětně a uchování nahraných pořadů až sedm dní. Kromě toho služba umožní pozastavení programu, nahrávání na centrální úložiště, funkce programového průvodce (EPG) a rodičovský zámek.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. Tonda512 (neregistrovaný)

  A taky budou data počítat do FUP?

  • Johny (neregistrovaný)

   To by byli blázní. Naopak ti pěkně nasolí ještě za FUP za televizi :D Ať chceš nebo ne, když teď nemůžeš vypovědět tu smlouvu při změně podmínek:D

  • Johny (neregistrovaný)

   A těch 10 000 se vybere formou hry „chodí pešek o kolo“ :D Kdo poslední dobou napíše moc zvědavej dotaz na Facebook nebo bude kritizovat vánoční nabídku, dostane za uši! Chci říct, dostane televizi do telefonu :D

 2. LOL (neregistrovaný)

  Neviem ako v Cz ale ja na SR TV nepozerám ani doma lebo to je reklama na reklame….. Už snáď chodí reklama aj na reklamu ….

  Takže TV v mobile ani zadarmo …

  • Zdenek (neregistrovaný)

   LOL: Ani se ti nedivím. Koukal jsem 2x na snad Markýzu a byl jsem znechucen. Co 15 minut filmu to přes 10 minut reklamy. Díky O2TV to mohu přetáčet, ale tak často mě to nebaví.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *