Domů » Bleskovky » T-Mobile chystá mobilní TV, pilotní provoz pro 10 000 zákazníků odstartujte tento měsíc

T-Mobile chystá mobilní TV, pilotní provoz pro 10 000 zákazníků odstartujte tento měsíc

T-Mobile chystá novou službu digitální televize do mobilních zařízení – mobilní T-Mobile TV. Reaguje tak na nabídku operátora O2 z minulého týdne, který představil mobilní TV za 199 Kč/měsíčně (více informací). Pilotní provoz mobilní T-Mobile TV bude zdarma a bude spuštěn v průběhu tohoto měsíce. Služba bude k dispozici pro prvních 10 000 zákazníků, kteří využívají některý z aktuálních post-paid tarifů T-Mobile. Mobilní aplikace bude dostupná pro zařízení s Androidem a iOS, o verzi pro Windows Phone operátor zatím mlčí.


Ilustrační obrázek

Balíček programů, který bude v rámci této služby k dispozici, zahrnuje pro pilotní provoz deset vybraných programů. Služba bude dostupná  prostřednictvím datových přenosů v mobilní síti nebo Wi-Fi a dalších typů připojení i mimo síť  T-Mobile. Ke každému uživatelskému účtu bude možné přiřadit dvě zařízení – například tablet a mobilní telefon.

Mobilní TV od T-Mobile umožní sledovat programy přímo v mobilním zařízení jako živé vysílání nebo také jako záznam až o 48 hodin zpětně a uchování nahraných pořadů až sedm dní. Kromě toho služba umožní pozastavení programu, nahrávání na centrální úložiště, funkce programového průvodce (EPG) a rodičovský zámek.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. A taky budou data počítat do FUP?

  • Johny (neregistrovaný)

   To by byli blázní. Naopak ti pěkně nasolí ještě za FUP za televizi :D Ať chceš nebo ne, když teď nemůžeš vypovědět tu smlouvu při změně podmínek:D

  • Johny (neregistrovaný)

   A těch 10 000 se vybere formou hry „chodí pešek o kolo“ :D Kdo poslední dobou napíše moc zvědavej dotaz na Facebook nebo bude kritizovat vánoční nabídku, dostane za uši! Chci říct, dostane televizi do telefonu :D

 2. LOL (neregistrovaný)

  Neviem ako v Cz ale ja na SR TV nepozerám ani doma lebo to je reklama na reklame….. Už snáď chodí reklama aj na reklamu ….

  Takže TV v mobile ani zadarmo …

  • Zdenek (neregistrovaný)

   LOL: Ani se ti nedivím. Koukal jsem 2x na snad Markýzu a byl jsem znechucen. Co 15 minut filmu to přes 10 minut reklamy. Díky O2TV to mohu přetáčet, ale tak často mě to nebaví.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).