Domů » Bleskovky » Synology DiskStation DS120j: dostupné zálohování osobních dat

Synology DiskStation DS120j: dostupné zálohování osobních dat

Společnost Synology tento týden uvedla na trh kompaktní jednošachtové úložiště připojené k síti (NAS) s označením DiskStation DS120j. To chce být cenově dostupným řešením pro zálohování osobních dat.

Pomocí služby Synology Drive můžete snadno zálohovat soubory v počítačích a synchronizovat je mezi různými zařízeními. Funkce QuickConnect společnosti Synology umožňuje přístup k souborům a jejich sdílení kdykoli a odkudkoli, aniž by bylo nutné provádět složitou konfiguraci sítě. Jakmile bude zařízení uvedeno do prodeje, měla by se jeho cena pohybovat okolo 2 650 Kč včetně DPH.

Zařízení DS120j lze snadno nastavit a uživatelé tak mohou zálohovat fotografie a videa ze svých mobilních zařízení,“ uvedl Michael Wang, produktový manažer společnosti Synology Inc. „Zařízení DS120j nabízí celou řadu univerzálních softwarových funkcí společnosti Synology za dostupnou cenu a představuje chytřejší volbu v porovnání s externími úložnými zařízeními.

Systém Synology DiskStation Manager

Zařízení DS120j používá systém DiskStation Manager, spolehlivou platformu pro správu dat, jejich zabezpečení a efektivitu práce. Společnost Synology získala celou řadu mediálních ocenění, například přední místo v kategorii středně rozsáhlých serverů NAS v průzkumu řešení úložišť společnosti TechTarget a pošesté zvítězila v anketě PCMag Business Choice.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).