Domů » Články » Světový den zdraví je tu: vyhrajte na Smarty sonický kartáček Kolibree

Světový den zdraví je tu: vyhrajte na Smarty sonický kartáček Kolibree

7. dubna 1948 byla Organizací spojených národů v Ženevě založena Světová zdravotnická organizace (World Health Organization, WHO, též SZO). Tento den se od té doby každoročně slaví jako Světový den zdraví. Jeho úkolem je připomínat momentální nejpalčivější zdravotní problémy a navrhovat jejich řešení.

kolibree clanek

Ne nadarmo se říká, že zdraví máme jenom jedno, a měli bychom se o něj starat. V dnešní době naštěstí existuje množství chytrých vychytávek, které nám pomáhají o něj dbát. O náš chrup se starají chytré kartáčky.

kolibree

Chytrý sonický kartáček Kolibree je vybaven 3D senzory, které při čištění zubů mapují každý centimetr vašich úst. Díky tomu získáte dokonalý přehled o tom, jak kvalitně čištění provádíte. V balení navíc najdete více výměnných hlavic, takže jej může používat celá rodina. Díky integrované hře a možnosti spárování se smartphonem se z čištění zubů stane zábavná hra, která vštípí dětem důležitost ústní hygieny. Kartáček je voděodolný dle certifikace IP64, tedy proti stříkající vodě.

Kartáček Kolibree můžete ode dneška do pátku jednoduše vyhrát na Facebooku Smarty CZ. Stačí odpovědět na soutěžní otázku “Je kartáček Kolibree voděodolný?” a splnit další uvedené podmínky. V pátek 12. 4. bude vyhlášen vítěz. Neváhejte a udělejte správný krok ke zdravému chrupu.

SOUTĚŽ i se všemi pravidly najdete ZDE. Hodně štěstí!

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.