Cena:

Staňte se prvním majitelem telefonu Samsung GALAXY S III

Uvedení vlajkového modelu Samsung GALAXY S III na český trh se nezadržitelně blíží a vy máte díky soutěži možnost stát se jedním z jeho prvních majitelů. Taková šance se neodmítá.

Mnozí z vás už nedočkavě odpočítávají dny do uvedení vlajkové lodi Samsungu na český trh. Stane se tak již 4. června. Pokud vás ale čekání nebaví a chcete mít nový telefon GALAXY S III dříve než ostatní, zapojte se do soutěže, která právě běží na Facebook fanpage Samsung Česko a Slovensko. Když správně odpovíte na soutěžní otázku, může tenhle vychytávkami nabitý stroj říkat pane právě vám. Tak proč to nezkusit?!

Soutěž o Samsung GALAXY S IIIPokud ještě váháte, nabízíme vám ochutnávku vlastností, které GALAXY S III skrývá ve svém tenkém, atraktivním těle. Hnacím motorem tohoto smartphonu je čtyřjádrový procesor, který se postará o rychlost a plynulost všech úkonů. Jako jeden z mála podporuje NFC technologii, můžete ho ovládat hlasem, reaguje na vaše pohyby, rozpozná vaši tvář nebo třeba vybere ty nejlepší foto snímky za vás. Ty si pak prohlédnete buď na HD Super AMOLED displeji, který má velikost 4,8“, nebo si je jednoduše a bezdrátově přetáhnete na obrazovku televize díky funkci AllShare Cast. Zkrátka, snaží se vám život ulehčit a to nejen v rámci volnočasových aktivit, ale také během pracovních aktivit.

  

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.