Domů » Články » Stále nemáte všechny dárky? Vybíráme pro vás ty nejlepší se slevou až 16 000 Kč!

Stále nemáte všechny dárky? Vybíráme pro vás ty nejlepší se slevou až 16 000 Kč!

Štědrý den, a s ním spojené i předávání dárků, je tu za pár dní. Pokud máte dárkové tašky prázdné a balící papír nerozbalený, pomůžeme vám s nápravou. Stavte se v Mobil Pohotovosti, kde nakoupíte i na Štědrý den a obrovské skladové zásoby zaručí, že vyberete vše potřebné.

produkty vanoce

Mega akce prodloužena!

Nestihli jste nakoupit Samsung Galaxy S10 nebo S10+ se slevou až 16 000 Kč? Nemusíte zoufat! Akce se prodlužuje až do neděle 22. 12. 2019 a máte tak příležitost ušetřit obrovský balík peněz a pořídit si luxusní model od Samsungu. Vše důležité najdete zde.

1080 1080 mega akce S10 1

Vybavte si celou domácnost

Díky širokému záběru čínského Xiaomi si můžete pořídit úžasný smartphone nebo třeba chytré produkty do domácnosti.

Z telefonů vybíráme Xiaomi Redmi Note 8 Pro, který nabízí dvě kapacity, výkonný procesor, zářivý displej a hlavní kameru s rozlišením 64 MPx. Jako dárek navíc získáte chytrou váhu v hodnotě 790 Kč.

1080 1080 darky prosinec8pro

Jestliže se chcete vyhnout vánočnímu úklidu, doporučujeme pořídit si robotický vysavač. Vysavače jednoduše ovládáte pomocí aplikace v mobilu, mají několik senzorů proti nárazům a díky své výdrži uklidí vaši domácnost pohodlně na jedno nabití i několikrát.

Huawei nebo Honor?

Vybírat můžete i z bohaté nabídky Huawei. Je libo P30 Lite, P Smart Z nebo Y6?

1080 1080 darky prosinec P30

Sebe nebo své blízké zaručeně potěšíte i telefonem z dílny Honor. V akci nyní najdete rodinu Honor 20, Honor 8S nebo 8A.

Skvělý dárek pro babičky a dědy

Chcete potěšit své prarodiče? Telefony Aligator jsou pro ně jak stvořené. Většina modelů obsahuje SOS Locator, což je nepostradatelný pomocník právě pro starší generace. Záchranné tlačítko po stisku odešle automatickou SMS přednastaveným kontaktům, ve které zobrazí polohu telefonu na mapě.

1080 1080 aligator S5520 1

Aligator S5520 Senior navíc nabízí velký a přehledný displej, který umožňuje jednoduché komunikování s okolím a díky přehlednému prostředí umožňuje snadné ovládání.

Ochranný standard jako u vojenských zařízení

Smartphony Cubot se vám jen tak nezničí. Voděodolnost, obrovská výdrž baterie i odolnost proti extrémním podmínkám umožňuje telefon využívat opravdu kdykoli a kdekoli. Vybrané modely jsou nyní navíc v zajímavé akci.

Proč právě Alcatel?

Hledáte-li smartphone za lidovou cenu, určitě sáhněte po nabídce Alcatel. Telefon koupíte i do 3 000 Kč a nabídne podporu LTE, duální SIM nebo kvalitní fotoaparát.

Alcatel1S

ALCATEL 1S odemknete tváří a čtečka otisku prstů vám zajistí maximální bezpečí.

Plaťte svým zápěstím

Chytré hodinky Fitbit podporují funkci NFC, díky které můžete pohodlně zaplatit svůj účet a nemusíte vytahovat peněženku.

fitbit ace 2

Své ratolesti potěšíte modelem Fitbit Ace 2, který nabízí motivující výzvy, díky kterým se stanou běžné denní činnosti zábavou.

Nakupujte i během Štědrého dne

Prodejny Mobil Pohotovosti najdete prakticky v každém větším městě a jsou pro vás k dispozici i 24. 12. Pokud má daná prodejna vaše vybrané zboží skladem, můžete ho pohodlně vyzvednout a uhradit jen pár hodin před vánoční nadílkou.

Zastavit se můžete ve zmodernizované prodejně na Andělu, kde vás čekají nákupy na obrovské ploše 740 m2. Vyhnete se tak vánočním strkanicím a profesionální personál zajistí, že budete odcházet maximálně spokojeni.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.