Domů » Bleskovky » Stahujte: Bad Piggies a Angry Birds Seasons jsou pro Windows Phone zdarma

Stahujte: Bad Piggies a Angry Birds Seasons jsou pro Windows Phone zdarma

Další díl oblíbené herní série Angry Birds pro systém Windows Phone se dočkal snížení své ceny na nula korun. Po Angry Birds Rio a mikrotransakcemi prošpikovaných sequelech GO! a Epic si můžete zdarma stáhnout díl Seasons.

 

Kromě klasických ptáků z praku si můžete zdarma stáhnout i hru Bad Piggies, v níž v roli zelených prasat stavíte různé létající a jezdící stroje, pomocí kterých plníte úkoly prasečího krále ve více než 200 levelech. Hra se navíc dočkala aktualizace, která přidává integraci Xbox Live funkcí. Zdali jsou zmíněné hry zdama pouze po omezenou dobu nebo napořád, nevíme. 

Odkaz na WP katalog Odkaz na WP katalog 
Angry Birds Seasons / Bad Piggies               

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Petr (neregistrovaný)

    Vzhledem k tomu že minimálně Angry Birds Seasons prošpikovali mikrotransakcema tak předpokládám že to bude zadara napořád, ale žádnou radost z toho nemám…

  2. Rodneu (neregistrovaný)

    Díky za tip :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).