Domů » Bleskovky » Stahujte a ušetřete: Angry Birds Rio pro Windows Phone jsou zdarma

Stahujte a ušetřete: Angry Birds Rio pro Windows Phone jsou zdarma

Dnes vyšla aktualizace hry Angry Birds Rio od finských vývojářů Rovio na verzi 2.0.0, která do hry přidává nové epizody, lákající na druhý díl filmu Rio. Kromě nových 26 levelů byla pozměněna grafika některých z kapitol a také přidáni delfíni, které nově budete osvobozovat novými pohyby pro potápění.

   

Největší změna nastala v ceně aplikace, která je momentálně ke stažení zdarma ve Windows Phone Store. Prozatím není jasné, jak dlouho bude akce trvat, pokud tento díl nemáte dosud zakoupen, nyní máte mimořádnou šanci tak učinit a ušetřit.

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Díky redakci za info :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).