Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Články » Stáhněte si nové skiny pro GSplayer

Stáhněte si nové skiny pro GSplayer

GSplayer je velmi dobrý přehrávač MP3, OGG a WAV souborů. Jeho výhody a nevýhody jsem nedávno shrnul v recenzi. Mezi jeho největší zápory patří především podpora ID3 tagů verze 2.0, se kterými si program neporadí a pak také chudší vzhled, který by zasloužil trochu vylepšit, a právě tento druhý nedostatek je již minulostí.

Byl jsem totiž upozorněn čtenářem s nickem Kato, kterému bych chtěl tímto poděkovat, na webovou stránku, kde je možné stáhnout nové skiny pro GSplayer. Ty tomuto přehrávači dodají zcela nový styl a šmrnc.

Web naleznete na adrese GSplayer-skins.tk. Pokud umíte s grafikou pracovat, můžete si z webu stáhnout Skin Studio a vytvořit si vlastní skiny. GSplayer je dostupný pouze pro PocketPC a jistě potěší, že je distribuován jako Freeware – download.

Ukázky několika povedených skinů:
1 2 3

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Kato (neregistrovaný)

    Oh – dekuji za podekovani To ja bych timto zase musel podekovat nekomu z ce4you za tip (bohuzel uz nevim komu, protoze je to fakt uz dost davno).
    Jinak prave ten skin, co je uprostred jsem mel

  2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    Me zase nejvice padl do oka ten nalevo, modra barva – pro tu mam slabost

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel