Stáhněte si Google Messenger: Novou samostatnou aplikaci pro tvorbu SMS a MMS pro Android

Posíláte ze svého Androidu textové zprávy skrze klasický editor zpráv nebo přes Google Hangouts? Google vám nyní dává třetí možnost, do Play Store zavítala aplikace Messenger, což nový jednoduchý editor zpráv SMS a MMS. Skrze Messenger je rovněž možné zasílat skupinové textové zprávy, fotografie, videa a zvukové zprávy.

   

Aplikace také nabízí rychlé vyhledávání v kontaktech a vláknech konverzací, blokování vybraných odesílatelů zpráv, archivaci zpráv a další funkce. Vzhled samozřejmě ctí nový grafický jazyk Googlu Material Design. Aplikace Messenger je zdarma a je podporována systémem Android ve verzi 4.1 a vyšší.

Odkaz na Google Play

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Croog (neregistrovaný)

  Ví někdo, zda to má podporu pro Android Wear?

  • Jiří Mrázek (neregistrovaný)

   Na příchozí odpovim. Novou nemohu vytvořit asi měsíc, pokaždé když chci někomu napsat dostanu hlášku „didn’t catch that“

 2. xxx (neregistrovaný)

  A víte, proč je to samostatná aplikace? Protože open source Android se stal Googlu nebezpečný. Tudíž nahrazuje základní (open source) aplikace vlastními (samozřejmě closed source), aby tak v kombinaci se smlouvou k balíčku svých aplikací (hledejte MADA) zabránil vstupu konkurence.

  • ffm (neregistrovaný)

   Aha, snad všechny aplikace od Googlu jsou samostatné, tak aby se daly updatovat nezávisle, tudíž se nemuselo čekat na update systému, jako tomu bývalo v minulosti a jak je tomu např. u iOS

  • lerion (neregistrovaný)

   On je Android a Android. Ten první je open source. Zatuhlý někde kolem verze 2.4, bez podpory kohokoli. To je open source. A pak jsou na to nabalovány nadstavby od Googlu. A bez svolení Googlu se k takovému Androidu výrobce nedostane.

   Android určitě není symbolem svobody a Open Source. Dnes je tomu spíše naopak…

 3. uni (neregistrovaný)

  Aplikace asi hezká, ale během minuty zjistíte, že neumí DualSIM a odstranit diakritiku (potřebuji oboje), tak zase putuje pryč. Snad příště.

 4. king125kg (neregistrovaný)

  A cez čo to ide? Cez internet alebo cez gsm???!!! Ozrejmite to aj blbým!!!

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *