Srovnání: Bílá a modrá varianta Samsungu Galaxy S III (video)

Do České republiky s mírným zpožděním dorazila také modrá „Pebble Blue“ verze Samsungu Galaxy S III. Srovnali jsme ji s původní bílou variantou.

Od dnešního dne se v České republice prodává také modrá verze Samsungu Galaxy S III. Ta měla původně dorazit společně s bílou verzí (Ceramic White), ale kvůli výrobním problémům Samsung uvedení odložil. Model Galaxy S III ve variatně Pebble Blue přijde s upravenou modrou barvou a vylepšeným hyperglaze povrchem. Abychom byli schopni zajistit co nejvyšší kvalitu a dodržet naše interní standardny, jsme nuceni uvedení modré verze na trh posunout o další dva až tři týdny,“ uváděl na začátku měsíce Samsung ve svém prohlášení.

   

Za zpoždění mohla konstrukční vada u modré verze krytu; těch Samsung údajně musel nechat zlikvidovat na 600 000. Na polykarbonátovém povrchu se totiž začaly objevovat nepřjemné mapy a drobné prasklinky, proto bylo potřeba upravit výrobní postup.

Samsung Galaxy S III: Srovnání bílé (Ceramic White) a modré (Pebble Blue) verze

Tip na video: Samsung Galaxy S III vs. HTC One X: Srovnání vlajkových lodí s Androidem
Samsung i9300 Galaxy S III 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Stejně jako bílá verze, i modrá vypadá velice elegantně. Modrá barva ale není až tak výrazná a po prvním vybalení jsem měl pocit, že je telefon zabarvený spíše do tmavě šedé; nenechte se ale zmást. Zadní kryt je opět vytvořený z polykarbonátu s metalízovým zabarvením.

  

  

Na modré variantě jsou o poznání více vidět otisky prstů. Zatímco bílá verze je celkem dobře skryje, modrá vám neodpustí žádný dotek. Ceramic White se zase o něco rychleji zašpiní, respektive na bílém krytu budou nečistoty mnohem více výraznější. A jaká verze Samsungu Galaxy S III se líbí vám?

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku