TOPlist

Srovnání: Bílá a modrá varianta Samsungu Galaxy S III (video)

Do České republiky s mírným zpožděním dorazila také modrá “Pebble Blue” verze Samsungu Galaxy S III. Srovnali jsme ji s původní bílou variantou.

Od dnešního dne se v České republice prodává také modrá verze Samsungu Galaxy S III. Ta měla původně dorazit společně s bílou verzí (Ceramic White), ale kvůli výrobním problémům Samsung uvedení odložil. „Model Galaxy S III ve variatně Pebble Blue přijde s upravenou modrou barvou a vylepšeným hyperglaze povrchem. Abychom byli schopni zajistit co nejvyšší kvalitu a dodržet naše interní standardny, jsme nuceni uvedení modré verze na trh posunout o další dva až tři týdny,“ uváděl na začátku měsíce Samsung ve svém prohlášení.

  

Za zpoždění mohla konstrukční vada u modré verze krytu; těch Samsung údajně musel nechat zlikvidovat na 600 000. Na polykarbonátovém povrchu se totiž začaly objevovat nepřjemné mapy a drobné prasklinky, proto bylo potřeba upravit výrobní postup.


Tip na video: Samsung Galaxy S III vs. HTC One X: Srovnání vlajkových lodí s Androidem

Stejně jako bílá verze, i modrá vypadá velice elegantně. Modrá barva ale není až tak výrazná a po prvním vybalení jsem měl pocit, že je telefon zabarvený spíše do tmavě šedé; nenechte se ale zmást. Zadní kryt je opět vytvořený z polykarbonátu s metalízovým zabarvením.

  

  

Na modré variantě jsou o poznání více vidět otisky prstů. Zatímco bílá verze je celkem dobře skryje, modrá vám neodpustí žádný dotek. Ceramic White se zase o něco rychleji zašpiní, respektive na bílém krytu budou nečistoty mnohem více výraznější. A jaká verze Samsungu Galaxy S III se líbí vám?

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku