Cena:

Spouštíme katalog aplikací, zasoutěžte si o Nokii Lumia 800

SmartMania.cz dnes spouští oficiální katalog českých Windows Phone aplikací a to je důvod k oslavě. Ve spolupráci s Microsoftem jsme pro vás připravili soutěž, ve které můžete získat černou Nokii Lumia 800. Navíc k ní přidáme stylové sluneční brýle a kapesní dalekohled Nokia.

 

Tentokrát je zadání soutěže trochu záludnější. Pro získání správné odpovědi vás vyšleme do našeho nově spuštěného katalogu, kde jsme do komentářů ke třem vybraným aplikacím přidali speciální QR kódy, které vás odkážou na tři indície. Jakmile se vám trojici slov podaří nalézt a rozluštit, vyplňte je spolu se svými kontaktními údaji do přiloženého formuláře. Ve čtvrtek 17. května ze správných odpovědí náhodně vygenerujeme jednoho výherce, který získá lákavou výhru v podobě nového telefonu Nokia Lumia 800.

 

Tip: Pro rozluštění indícií můžete využít například multiplatformní čtečku QR kódů i-nigma (zdarma pro Android, iOS, BlackBerry OS a Windows Phone).

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.cz.

2. Soutěž se koná od 14. května 2012, 06:30 do 17. května 2012, 12:00.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.

4. Do slosování o Lumii 800 budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní úkol a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže bude ze správných odpovědí náhodně vygenerován jeden výherce, který bude kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Údaje poskytnutné účastníkem soutěži budou použity pouze k účelům vyhodnocení soutěže. Údaje nebudou použity pro žádné další marketingové účely.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 7 dnů od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Tato soutěž již byla ukončena. Výherce jsme vyhlásili zde.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.