Domů » Bleskovky » Spotify pro Windows Phone dohání konkurenci: Konečně podporuje bezplatný poslech hudby

Spotify pro Windows Phone dohání konkurenci: Konečně podporuje bezplatný poslech hudby

Aplikace hudební streamovací služby Spotify pro Windows Phone se dnes dočkala poměrně významného updatu, po němž konečně není nutné mít k poslechu hudby předplacený premiový účet. Majitelé Lumií a jiných dlaždicových telefonů si tak mohou osm měsíců po konkurenčních platformách užívat bezplatného poslechu hudby také.

    

Aplikace umí listovat v playlistech, ať už vašich nebo lidí, které sledujete, případně si můžete vybrat některý z vytvořených pro určité příležitosti. Vylepšeno bylo také vyhledávání umělců a listování v celém hudebním katalogu. Zdarma lze poslouchat skladby jen náhodně a občas bude váš poslech obohacen reklamou. Novou verzi Spotify si můžete stáhnout z následujícího odkazu, přidáváme i odkazy na ostatní platformy. 

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. Designovo stale hnusne, ale uz to ma aspon zakladne funkcie. Snad este MS fixne mailovu aplikaciu a konecne prestnem lutovat ze mam Lumiu.

 2. Jenda (neregistrovaný)

  konečně…

 3. lukass71 (neregistrovaný)

  lol.

 4. njn, někdo ten vývoj WP verze musel zaplatit :)

 5. Sláva (neregistrovaný)

  Ale že to trvalo…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).