Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Spotify Premium Duo. Nový balíček nabízí výhodnější poslech hudby pro páry

Spotify Premium Duo. Nový balíček nabízí výhodnější poslech hudby pro páry

Předplácíte si Spotify Premium a rádi byste do této služby zapojili i svoji drahou polovičku? Dosud jste měli dvě možnosti – platit si každý sám své předplatné, nebo si připlatit za rodinný plán, který pojme až 5 členů domácnosti. Nyní však existuje třetí a levnější varianta, která se jmenuje Spotify Premium Duo.

Jak již název napovídá, jedná se o sdílené předplatné pro páry, jehož výhoda tkví v nižší ceně – zatímco rodinné předplatné stojí 9 eur, varianta pro dvojici je o euro levnější. I když se jedná o sdílený plán, oba účastníci v něm vystupují jako samostatné entity, takže každý z nich má zvláštní účet s vlastní doporučenou hudbou. Výjimkou je funkce Duo Mix servírující hudbu, která by se mohla líbit oběma.

Stejně jako u rodinného plánu je podmínkou, aby předplatitelé Spotify Premium Duo žili na jedné adrese, byť k žádnému ověřování ze strany Spotify pravděpodobně docházet nebude.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments