Spotify nově umí filtrovat skladby podle žánrů i aktuální nálady

spotify

Spotify se na svém webu pochlubilo novým způsobem filtrace oblíbených skladeb. Využijete jej především, pokud vaše oblíbené písničky poctivě označujete srdíčkem. Ty se pak řadí do samostatné databáze s názvem „Oblíbené skladby“ (vytváří se automaticky po označení prvních 30 skladeb), ve které bylo donedávna možné filtrovat pouze podle názvu, interpreta, alba nebo data přidání.

Spotify liked songs filters
K dispozici je 15 kategorií

Nyní Spotify zařadilo také možnost filtrace podle aktuální nálady nebo hudebního žánru. Můžete se tedy vyhnout míchání písniček nesourodých stylů a zvolit si hudbu podle momentálního rozpoložení. To z databáze oblíbených skladeb dělá mnohem použitelnější nástroj.

Nová funkce bude k dispozici pro Spotify Premium i neplacenou verzi této populární streamovací služby. Během následujících několika týdnů by měla být spuštěna na všech anglicky mluvících trzích: USA, Anglie, Kanada a Jihoafrická republika. Bohužel zatím nevíme, kdy se dočkáme i v rámci ostatních zemí včetně České republiky a Slovenska.

Autor článku
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit v bikeparcích a trailcentrech na svém kole nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a moc rád cestuji.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku