Spotify Family: Hlava rodiny za plnou cenu, ostatní za polovinu

Prémiové členství streamovací hudební služby Spotify bude v následujících dnech v rámci rodiny levnější – pokud si službu zaplatí jeden člen rodiny, čtyři další ji mohou mít za polovičku. V řeči čísel se jedná o 6 eur (165 Kč) měsíčně pro hlavu rodiny a 3 eura (83 Kč) pro každého dalšího člena.

  

Pro rodinné příslušníky neplynou žádné nevýhody. Budou mít vlastní hudební knihovnu nezávislou na mateřském účtu a všechny výhody prémiového členství – absence reklam, vyšší kvalita audiosouborů a možnost stahovat skladby pro offline poslech. Nové ceny bude Spotify zavádět v příštích týdnech. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. marcoama (neregistrovaný)

    Dnes jsem náhodou zjistil, že do 17.1.2015 mají všichni zákazníci LENOVO zařízení hudbu.play NAPLNO od Googlu zdarma. U mne v rámci notebooku. Tak to využijte, pokud máte něco od Lenova.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *