Domů » Bleskovky » Spekulace: Apple bude produkovat 3-5 milionů chytrých hodinek měsíčně, prodej začne v říjnu

Spekulace: Apple bude produkovat 3-5 milionů chytrých hodinek měsíčně, prodej začne v říjnu

MMWC 2014 je za námi, Apple podle očekávání na této především vývojářské akci nepředstavil žádné hardwarové novinky a tak se naše zraky budou nadále upínat na tradiční zářijovou keynote. Na ní mají být představeny nejen nové iPhony, ale rovněž první zástupce nositelné elektroniky s logem nakousnutého jablka. Podle zdrojů serveru Nikkei mají jít hodinky od Apple do prodeje v měsíci říjnu.

Podívejte se na povedený koncept chytrých hodinek od Apple

Nikkei na základě informací od dodavatelů součástek predikuje, že Apple plánuje vyrábět 3 – 5 milionů chytrých hodinek měsíčně. Specifikace očekávané novinky nejsou známy, očekává se zakřivený OLED displej a senzory sledující aktivitu a zdraví uživatele. K těmto účelům Apple představil aplikaci Health pro iOS, která bude bezpochyby s hodinkami spolupracovat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Martin P. (neregistrovaný)

  Aha aď žije tichá pošta, někde píšou 3-5 prodaných, tady vyrobených 3-5 vyrobených.

  Já osobně predikuji, že úspěch to mít nebude. Jako vždy u každé geek hračky bude první prodej vždy rekord. Ale co za 3 měsíce nebo za 6 ?

  Jinak ohledně možných vlastností stále tu je fáma o …měření cukru a kyslíku v krvy… to bez odběru krve jde přesně dost těžko. Takže to bude stejné jako software počítadla zbytkového alkoholu v krvi.

  • martinp.: nejaky rok zpet kupoval Apple firmu, ktera umi tato mereni delat neinvazivne. Ale nevim jak to funguje…

  • Tak je to C8MediSensors – [odkaz] Ale nevim, zdali je Apple koupil ci ne…

  • okyslicenie krvi, tzv. saturacia sa da samozrejme merat aj neinvazivne, ale technologia nepatri k najlacnejsej a tak rozsirenej, zeby sa dala implementovat do hodiniek-no kazdopadne som zvedavy, ci tam Apple naozaj da infracerveny paprsek :)

 2. Jan (neregistrovaný)

  Podle toho, jak je to zobrazene ve videu, bude cteni zprav docela o vykloubeni si zapesti :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).