Soutěž: Vyhrajte kvalitní pouzdro značky Otterbox

Ve spolupráci se společností Sunnysoft jsme pro vás připravili soutěž o odolná pouzdra značky Otterbox. Stačí odpovědět na několik jednoduchých otázek a třeba se štěstí usměje právě na vás.

Už dlouho sháníte extrémně odolné pouzdro na svůj smartphone? Očekáváte, že takové pouzdro ochrání vaše zařízení před běžným poškozením i lehkým pádem a přitom neučiní z telefonu „těžkopádný“ přístroj, který sotva unesete? Máte chuť si takové pouzdro vysoutěžit? Ve spolupráci se společností Sunnysoft, s.r.o. jsme si připravili soutěž o pouzdra v hodnotě 8 000 Kč. 

    

Není nic jednoduššího než vyplnit kontaktní e-mail, jméno a správně zodpovědět několik jednoduchých otázek a držet si palce, aby se právě na Vás usmálo štěstí. V případě, že byste potřebovali malou nápovědu, podívejte se na webové stránky Sunnysoftu

A o co, že přesně hrajeme? 

  • 2x pouzdro Samsung Galaxy S III Defender  – černá
  • 2x pouzdro Samsung Galaxy S III Commuter – fialová
  • 2x pouzdro HTC One X Commuter – černá
  • 2x pouzdro HTC One X commuter – bílá 

Společnost Sunnysoft, s.r.o. se specializuje na prodej mobilních telefonů a příslušenství již 13 let. Svoji přidanou hodnotu staví na šíři sortimentu schopnosti dobře a odborně poradit. V síti plně zásobených kamenných prodejen si můžete zboží s vyškoleným prodejcem vyzkoušet a vybrat. Samozřejmostí je výborná skladová dostupnost a rychlá expedice z internetového obchodu. 

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.cz a internetový obchod Sunnysoft.cz (provozovatel Sunnysoft s.r.o.)

2. Soutěž se koná od 5. února 2013, 17:30, do 12. února 2013, 17:30.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Do slosování o výše uvedené ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže budou ze správných odpovědí náhodně vygenerováno osm výherců, kteří si rozdělí výše uvedené ceny. Následně budou kontaktování na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Jména výherců budou zveřejněna formou bleskovky na serveru SmartMania.cz.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti Sunnysoft s.r.o. souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže kdykoliv vypovědět zasláním e-mailu s žádostí o odstranění z databáze.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Soutěž již byla ukončena, výherci budou kontaktování po vylosování…

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku