Domů » Články » Soutěž: Vyhrajte fotomobil Samsung Galaxy S4 Zoom

Soutěž: Vyhrajte fotomobil Samsung Galaxy S4 Zoom

Chcete vyhrát chytrý fotomobil Samsung Galaxy S4 Zoom, který se pyšní 16Mpx fotoaparátem s desetinásobným optickým zoomem? Stačí odpovědět na 3 jednoduché otázky a doufat, že se štěstí usměje právě na vás.

Ve spolupráci s českým zastoupením společnosti Samsung jsme pro vás připravili soutěž o Samsung GALAXY S4 Zoom, který v sobě kombinuje funkce chytrého telefonu a kompaktního fotoaparátu s 16Mpx optikou. Co musíte udělat pro to, abyste zařízení získali? Stačí pouze správně odpovědět na tři soutěžní otázky a pak už jen doufat, že se štěstí usměje právě na vás. Všem čtenářům držíme palce!

Popis od výrobce

Samsung GALAXY S4 zoom je první chytrý telefon s 10násobným optickým zoomem. Jedná se o nové revoluční zařízení, které v sobě spojuje to nejlepší z výkonného chytrého telefonu a fotoaparátu. GALAXY S4 zoom nabízí 10násobný optický zoom a je vybaven CMOS snímačem s rozlišením 16 Mpx, xenonovým bleskem a možností nastavení ISO až 3200. Díky operačnímu systému Android „Jelly Bean“ 4.2 a 4,3″ sAMOLED displeji, nabízí přívětivé uživatelské rozhraní Touchwiz a nepřeberné množství aplikací. GALAXY S4 zoom navíc podporuje konektivitu NFC a Bluetooth 4.0 a váží pouhých 208 gramů.

Nápovědu pro soutěžní otázky naleznete v naší recenzi a na webu Samsung.cz.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.cz (zastoupený p. Jiřím Hrmou, IČ: 87260999, jako provozovatel serveru SmartMania.cz) a společnost Ogilvy Public Relations, s.r.o.

2. Soutěž se koná od pátku 4. října 2013, 08:00, do neděle 13. října 2013, 20:00.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Do slosování o výše uvedenou cenu budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže budou ze správných odpovědí náhodně vygenerován jeden výherce. Ten bude následně kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Jméno výherce bude zveřejněno formou bleskovky na serveru SmartMania.cz.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje serveru SmartMania.cz souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže vypovědět zasláním e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je možné se trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.


13. 10. 2013, 22:50: Soutěž již byla ukončena, výherce jsme vyhlásili v této bleskovce.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).