Soutěž o kvalitní držáky a ProClipy značky Brodit

Ve spolupráci se společností Sunnysoft jsme pro vás připravili soutěž o pět kvalitních držáků Brodit ProClip. Stačí odpovědět na několik jednoduchých otázek a třeba se štěstí usměje právě na vás.

Máte nový smartphone nebo tablet a nemáte ho v autě kam dát? Už dlouho marně sháníte držák na své mobilní zařízení na míru? Máme pro vás tip, jak takový držák získat. Ve spolupráci se společností Sunnysoft, s.r.o. jsme si pro vás připravili soutěž, v níž hrajeme o 5 sad držáků a ProClipů na míru zařízení a vozu dle vlastního výběru, každá sada v hodnotě až 2 000 Kč. Výhru si můžete sami sestavit v praktickém konfigurátoru. 

  

Není nic jednoduššího, než vyplnit své jméno, kontaktní e-mail a správně zodpovědět několik jednoduchých otázek, zapojit se tak do soutěže a věřit, že právě Vy budete mezi šťastlivci, kteří si odnesou výhru. 

Nejste si jistí odpověďmi? Ověřit si je můžete na webových stránkách Sunnysoftu nebo na Brodit.cz

 

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.cz a internetový obchod Sunnysoft.cz (provozovatel Sunnysoft s.r.o.)

2. Soutěž se koná od 21. ledna 2013, 06:00, do 28. ledna 2013, 12:00.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Do slosování o výše uvedené ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže budou ze správných odpovědí náhodně vygenerováno pět výherců, kteří si rozdělí výše uvedené ceny. Následně budou kontaktování na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Jména výherců budou zveřejněna formou bleskovky na serveru SmartMania.cz.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti Sunnysoft s.r.o. souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže kdykoliv vypovědět zasláním e-mailu s žádostí o odstranění z databáze.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Soutěž již byla ukončena… výherci byli vyhlášení zde.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku